Od teraz wszystko zamówisz prosto do domu. Specialized Delivery także w Polsce!

HomeSport

Od teraz wszystko zamówisz prosto do domu. Specialized Delivery także w Polsce!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Już w styczniu za pośrednictwem polskiej strony internetowej Specialized można było zamawiać zarówno odzież jak i akcesoria rowerowe. Pod koniec stycznia pojawiły się informacje o tym, że najpierw za oceanem, a później także w Wielkiej Brytanii amerykańska marka wprowadza do sprzedaży bezpośredniej także rowery. Szybko okazało się, że jest to globalny projekt i także w Polsce można już zamawiać rowery Specialized z dostawą do najbliższego sklepu albo bezpośrednio do domu.


W ciągu ostatnich dwóch lat świat zakochał się zarówno w jeździe na rowerze, jak i zakupach online. Przełożyło się to też na potrzeby kolarza czy rowerzysty, który chce być obsłużonym wtedy kiedy on chce. Nie bez powodu mówił się „klient nasz pan”, dlatego kolejne marki rowerowe wsłuchują się w potrzeby klientów jeszcze bardziej, tym bardziej że nawyki zakupowe w ostatnich lat przeżyły prawdziwą rewolucję.

Jak pisałem we wstępnie, Specialized wcześniej już wprowadził na swojej stronie internetowej funkcje „Znajdź w pobliżu”, „Odbierz w sklepie” oraz możliwość dostawy „Drop Shipping” . Teraz oferta usług ulega poszerzeniu o kolejne dwie możliwości – Specialized Delivery oraz Wysyłka do domu.

Całość programu określana jest mianem „direct to rider” co ma odzwierciedlać jeszcze bliższy kontakt między marką a użytkownikiem. W pierwszym etapie w usłudze sprzedaży bezpośredniej dostępne będą rowery klasyczne, dostawa rowerów z linii Turbo będzie wdrożona w kolejnym etapie.

Specialized Delivery

Zakupiony rower może zostać dostarczony w całości złożony i przygotowany do jazdy do domu klienta przez profesjonalnego przedstawiciela Specialized. Przedstawiciel ponadto wyjaśni jak korzystać ze sprzętu oraz z aplikacji lub systemów związanych z rowerem. Obecnie usługa Specialized Delivery w pierwszej fazie testowej będzie dostępna wyłącznie w Warszawie i okolicach, i będzie realizowana przez sklep Specialized Warsaw.

Wysyłka do domu

Wysyłka do domu to nowy kanał sprzedaży, który pozwoli rowerzystom zamówić rower online i wysłać go bezpośrednio do domu w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, gotowym do końcowego montażu z łatwymi do wykonania instrukcjami i narzędziami zawartymi w pudełku. Zamawianie, płatność i wysyłka są realizowane online, co zapewnia szybki i łatwy sposób zakupu, a także szybką dostawę i śledzenie przesyłki.

Specialized Rider Care

W przypadku problemów z rowerem klient w pierwszej kolejności będzie mógł skontaktować się z obsługą klienta – Specialized Rider Care, gdzie uzyska wszystkie niezbędne informacje oraz wskazówki jak dalej postępować.

Rabat 10% na start!

Wejdź na specialized.com/pl i skorzystaj z kodu rabatowego MTBXC10 dającego 10% zniżki przy zakupach powyżej 690 PLN.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0