„Warszawa jest lepsza na rowerze” – nowy salon Trek Warszawa Sprint-rowery.pl

HomeCiekawostki

„Warszawa jest lepsza na rowerze” – nowy salon Trek Warszawa Sprint-rowery.pl

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Sklepów rowerowych w Polsce nie brakuje, ale salonów rowerowych już nie ma tak wiele. W ostatnich latach coraz więcej marek rowerowych stara się, by mieć choć kilka swoich flagowych placówek. Jaka jest różnica między sklepem a salonem? W dużej mierze ten pierwszy sprzedaje to na co jest popyt, a ten drugi jest miejscem, gdzie możemy liczyć na dużo więcej. Przede wszystkim prezentację i dostęp do pełnej kolekcji, a w dzisiejszych czasach, także na dostępność rowerów!


Taki właśnie będzie nowy sklep Trek Warszawa Sprint-rowery.pl, którego uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę 8 stycznia 2021. Gośćmi specjalnymi będą Przemysław Niemiec oraz Tomasz Marczyński, z którymi spotkania odbędą się o godzinie 11 i 13, a między nimi, w samo południe będzie tort i toast!

Będzie też podsumowanie charytatywnej akcji Oddaj Rower, której pomysłodawcą jest Kamil Bakoniuk, właściciel Sprint-rowery.pl.

Na gości będą także czekać konkursy – dla dużych i małych. A jak konkursy to oczywiście nagrody. Od 16 prezentacja rowerów Trek z kolejnych serii.

Punktem kulminacyjnym będzie finał Otwartych Amatorskich Mistrzostw w jeździe na trenażerze.

W międzyczasie będzie co oglądać. Na powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych będzie eksponowanych ponad 300 rowerów. Dostępne będą rowery Trek ze wszystkich rodzajów – szosowych (Domane, Madone, Speed Concept), górskich (Supercaliber, Procaliber, Superfly), gravel (Checkpoint), ale także fitness, miejskie czy dziecięce.

Oprócz Treka w sklepie dostępny będzie szeroki wybór rowerów Diamant oraz Electra.

Nowy adres sklepu to Al. Jerozolimskie 200 w Warszawie, a więcej na temat samego otwarcia oraz sklepu na wydarzeniu na FB.

To jednak nie wszystko, raptem tydzień później w Częstochowie otwarcie będzie miał drugi salon Trek w Polsce – Fabrykarowerow.com.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0