Kurtka Endura Pro SL 3-Season na każdą pogodę

HomeSprzęt

Kurtka Endura Pro SL 3-Season na każdą pogodę

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


„Nie ma złej pogody na rower, jest tylko złe ubranie” to jedna z najstarszych dewiz przyświecających osobom uprawiających kolarstwo przez cały rok. Wraz z postępem technologicznym praktycznie z roku na rok producenci odzieży są w stanie oferować coraz to bardziej dopracowane rozwiązania. Jednym z liderów w produkcji funkcjonalnej odzieży na rower jest szkocka firma Endura, która właśnie zaprezentowała nową kurtkę Endura Pro SL 3-Season Jacket zaprojektowaną razem z Marcelem Kittelem.


Informacja prasowa:

Jest 6.33 rano. Sprawdzasz aplikację pogodową, ehh, to kolejny dzień z typowo zmienną, jesienno-zimową pogodą – rano zimno, nieco cieplej kilka godzin później i 40% szans na deszcz.

Doskonale to wszyscy znamy. Zbyt wiele razy. I wszyscy wiemy, że jakakolwiek kurtka, którą wybierzemy, będzie złym wyborem. Ubierz cienką kurtkę, a będziesz drżeć z zimna na początku jazdy, podczas postoju lub kręcąc jednostajnie w deszczu, na który było przecież tylko 40% szans. Z drugiej strony wybierzesz zimową kurtkę termiczną, a zrobisz najlepsze wrażenie gotowanego dorsza, pocąc się od wewnątrz i ogólnie nienawidząc jazdy, gdy tylko zaczniesz jechać szybciej.

Projektanci marki Endura wiedzieli, że ten problem wymagał rozwiązania, a Marcel Kittel przekonał się o tym na własnej skórze wielokrotnie, więc pracowali razem, aby rozwiązać go na dobre.

Mając na celu stworzenie najlepszej kurtki do jazdy w okresie od jesieni aż do wiosny, narodziła się kurtka Endura Pro SL 3-Season Jacket. Ta kurtka nie tylko znacznie ułatwia wybór zestawu na dany dzień, ale także doskonale sprawdzi się w niewiarygodnie szerokim zakresie temperatur i warunków, utrzymując Twoje supermoce przez cały dzień. Została zaprojektowana, aby zapewnić Ci ciepło w te chłodne poranki potęgowane przez szybkie zjazdy, a jej doskonała oddychalność i system paneli wentylacyjnych zapobiegają przegrzaniu, gdy pokonujesz strome podjazdy. Wodoodporna, ciepła, a jednocześnie oddychająca i niezbyt ciężka – nasz były zawodowy sprinter Marcel Kittel sam był zaangażowany w tworzenie kurtki Endura Pro SL 3-Season Jacket, a jego ogromne doświadczenie w wyścigach i kolarstwie szosowym sprawdziło się tu doskonale.

Zewnętrzna warstwa kurtki wykorzystuje połączenie wodoodpornego materiału opartego na membranie o wysokiej elastyczności i zawiera unikalny system wentylacji, oferujący elastyczne chłodzenie kluczowych obszarów górnej części ciała. Oddzielna kamizelka jest wykonana z nowej tkaniny Evolve firmy PrimaLoft® w strategicznie rozmieszczonych panelach, zapewniając lekką izolację w niższych temperaturach.

System wentylacji obejmuje dwa duże otwory wentylacyjne na klatce piersiowej z dwustronnymi zamkami, zapinane na zamek otwory wentylacyjne w okolicach nadgarstków i specjalny panel z tyłu – wyobraź sobie układ chłodzenia potężnego silnika w sportowym samochodzie z ciepłem odprowadzanym do tyłu – tak to działa w tej kurtce.

Kurtka posiada wysoki, sportowy krój z profilowanym kołnierzem dla dodatkowego ciepła i komfortu. System 3 kieszeni z tyłu z kieszonką zapinaną na zamek oraz dodatkową kieszenią z przodu Subtelne detale odblaskowe zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

Wybierz jasną kolorystykę zwracającą uwagę na drodze lub dyskretną czarną wersję; oba kolory są dostępne w
rozmiarach XS-XXL. Wyeliminuj obawy przed zróżnicowanymi warunkami pogodowymi, które często występują podczas długich zimowych treningów, wyjdź z domu i jedź bez obaw.

Zaufanie Endury do kurtki Pro SL 3-Season Jacket jest tak duże, że objęta jest nawet 90-dniową gwarancją satysfakcji – jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z kurtki, otrzymasz zwrot pieniędzy lub politykę wymiany w ciągu 90 dni od zakupu.

Kurtka Endura Pro SL 3-Season na endurasport.com


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0