Runo.Design nie tylko na rower – dużo nowości w kolekcji jesień-zima

HomeSprzęt

Runo.Design nie tylko na rower – dużo nowości w kolekcji jesień-zima

W marcu tego roku na polskim rynku kolarskim swoją premierę miała nowa marka odzieżowa. Runo.Design, bo o nich mowa, wraca z najnowszą kolekcją na sezon jesienno-zimowy, w której poza propozycjami dla fanów kolarstwa, znajdziemy również propozycje dla biegaczy, „morsów” oraz odzież outdoorową.


W najnowszej odsłonie kolekcji Runo.Design nie brakuje elementów garderoby dla tych, którzy nie rozstają się z rowerem, również wtedy kiedy nastaną chłodniejsze dni. Zaprojektowane bluzy kolarskie występują w dwóch rodzajach materiałów. Pierwsze z nich wykonane są z najwyższej klasy włoskich dzianin, które zapewniają najlepszą izolację termiczną w chłodne dni. Materiał odprowadza wilgoć, pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała, nie mechaci się i zawiera filtry UPV. Drugą propozycją są bluzy kolarskie wykonane z termoaktywnych dzianin od polskich producentów, które stanowią alternatywną opcję w średniej półce cenowej. Wszystkie bluzy od Runo.Design posiadają głębokie wodoodporne kieszenie, elementy odblaskowe, występują w fasonach damskim i męskim, a ich istotnym wyróżnikiem są leśne i górskie grafiki charakterystyczne dla marki.

Uzupełnieniem kolarskiej kolekcji są zimowe czapki pod kask. Ci, którzy nie przepadają za czapkami, mogą zaopatrzyć się w kominy, a także opaski wykonane w 100% z recyklingu. Miłośnicy bardziej ekstremalnych odmian kolarstwa również znajda coś dla siebie. W kolekcji jesienno-zimowej Runo.Design wprowadza trzy nowe modele jerseyów w najmodniejszych odcieniach jesieni. Możecie być pewni, że będziecie wyróżniać się na górskich singlach!

Twórcy Runo.Design nie zapomnieli również o stylówce „afterbike”, w której znalazły się dwie bluzy wykonane z technicznych, oddychających materiałów w leśnych i górskich grafikach. Bluzy można z powodzeniem użytkować zarówno na codzień, jak również podczas wielu aktywności. Co ciekawe, kupując bluzy od Runo.Design przyczyniamy się do sadzenia lasów w Polsce, które nigdy nie zostaną ścięte. Jak? Sprawdźcie sami na stronie producenta!

Runo.Design w swojej ofercie posiada również realizację zamówień profesjonalnych strojów kolarskich dla indywidualnego klienta, a także dla drużyn sportowych. Jeśli szukacie producenta dla strojów sygnowanych logo Waszej drużyny albo chcecie odziać się w niebanalne rowerowe ciuszki, Runo.Design przygotuje dla Was każdy wymarzony projekt.

Pomysłów na dalszy rozwój marki oraz wprowadzanie nowych produktów jest mnóstwo. Nowością są m.in. poncza do morsowania dla miłośników takiej formy posezonowego budowania odporności.

Poza działalnością projektową ekipę od Runo.Design możecie spotkać również na zawodach. W tym roku współzałożyciel marki, Marcin Górnicki startował w  wyścigu etapowym MTB 4 Islands w Chorwacji oraz w niedawno zakończonym wyścigu ultra Great Lakes Gravel. Dla zwyciężczyń i zwycięzców drugiego z wyścigów, Runo.Design przygotowało nagrody w postaci swoich inspirowanych naturą produktów.

Kolekcję jesienno-zimową 21/22 od Runo.Design znajdziecie na stronie www.runo.design.  Do 26 września możecie zakupić ją w promocyjnych cenach z okazji premiery.

www.runo.design / instagram.com/runo_design/ / fb.com/RunoDesignDesign

COMMENTS

DISQUS: 0