Hubert Semczuk (Strefasportu.pl MW Invest): „zwycięstwo u siebie bardzo cieszy” | Kaczmarek Electric MTB, Wyrzysk

HomeSportKomentarze

Hubert Semczuk (Strefasportu.pl MW Invest): „zwycięstwo u siebie bardzo cieszy” | Kaczmarek Electric MTB, Wyrzysk

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wyrzysk to lokalizacja kolejnego wyścigu na rowerach górskich z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Na najdłuższym dystansie liczącym 58 km wygrali Hubert Semczuk oraz Barbara Borowiecka.


Komentarz postartowy:

Zwycięstwo u siebie bardzo cieszy – tym bardziej, że na trasie jest cała rodzina, znajomi, a to daje dodatkowego kopa do działania.

Trasa była tego dnia bardzo szybka, trochę sprinterska, ale znalazły się podjazdy. Prędkość wyścigu mówi sama za siebie: ponad 29 km/h. Początek wyścigu to był 7 km dojazd do pierwszej górki. Następnie zaczęła się ostra selekcja. Na początku podjazdu, do ataku, przystąpił Bartłomiej Oleszczuk i zdecydowałem się dojechać do niego i wówczas tak jechaliśmy jakieś 5km. Później dojechał do nas Mariusz Gil. Praca układała się bardzo zgodnie, lecz trzeba było mocno jechać, bo z tyłu była już mocna grupa pościgowa.

Udało się dojechać na końcową kreskę w trójkę, z czego ja wyszedłem zwycięsko. Organizm czuł się genialne tego dnia i oby zawsze tak podawała nóżka.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0