LOTTO MTB Energy i LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn zgłoszenia otwarte!

HomeSportZapowiedzi

LOTTO MTB Energy i LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn zgłoszenia otwarte!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Trzecia edycja LOTTO MTB Energy odbędzie się w dniach 3 – 6 czerwca 2021 na terenie Pomorza. Impreza kolarstwa górskiego, której celem jest pokazanie piękna Pomorza w tym roku będzie miała jeszcze bardziej pomorski wymiar.

Przez pierwsze trzy dni rywalizacja będzie się toczyć na ternie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a finałowy dzień w formie etapu XC z pętlą o przewyższeniu około 230 m poprowadzoną przez Wieżycę odbędzie się w Koszałkowie, u stóp wyciągów narciarskich.

– Na zawodników czekają ciekawe i atrakcyjne trasy, na pewno nie będzie nudy – mówi Bartosz Banach, który wytyczał trasy tegorocznej edycji LOTTO MTB Energy – Zarówno trasy w TPK oraz finałowa rywalizacja XC w Wieżycy to bardzo ciekawe trasy, jest tam wszystko czego potrzebują kolarze MTB – kończy Banach.

Start i meta etapów w TPK wytyczone zostaną na polanie w pobliżu pętli Reja. Dla zawodników tradycyjnie przygotowany będzie atrakcyjny pakiet startowy, a po każdy etapie LOTTO MTB Energy 2021 liderzy otrzymają koszulki lidera jak na zawodowym wyścigu kolarskim.

– Aktualnie pracujemy nad uzgodnieniem wszystkich szczegółów związanych z trasami imprezy z Nadleśnictwem Gdańsk oraz Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Trasy opublikowane na stronie mają w tym momencie wyłącznie charakter poglądowy, a ostateczne wersje tras opublikujemy najpóźniej 5 dni przed startem zawodów – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Na uczestników zawodów tradycyjnie czeka bogaty pakiet startowy. Do końca weekendu majowego, czyli do 3 maja obowiązują najniższe ceny opłat startowych. Zgłoszenia są już otwarte na stronie www.TimeRecords.pl

Filmowe podsumowanie LOTTO MTB Energy:

LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn wraca 10 października 2021 roku!

Po sukcesie i bardzo dobrym odbiorze przez uczestników edycji 2020 LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn powraca w roku 2021. Edycja zawodów została zaplanowana na 10 października 2021. Podobnie jak w roku 2020 start i meta zawodów będą zlokalizowane przy sklepie Decathlon w Olsztynie.

– Bardzo ciekawa i interwałowa trasa LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn będzie jeszcze delikatnie dopracowana i zmodyfikowana do czasu edycji 2021. Szykujemy kilka niespodzianek dla uczestników i chcemy, aby zawody w Olsztynie były stałym punktem kalendarza dla kolarzy górskich na Warmii i Mazurach – mówi Marek Giak, pomysłodawca imprezy.

Zgłoszenia na zawody w Olsztynie są już otwarte na platformie www.TimeRecords.pl Wszystkim zawodnikom, którzy zgłoszą i opłacą swój start do 26 września 2021 włącznie organizator gwarantuje otrzymanie pamiątkowego medalu oraz kompletny pakiet startowy.

Filmowe podsumowanie LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn:

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0