Trasa Pucharu Polski w Jastrzębiu-Zdroju

HomeZapowiedzi

Trasa Pucharu Polski w Jastrzębiu-Zdroju

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W tegorocznym kalendarzu Pucharu Polski XCO zadebiutuje nowa lokalizacja. Jastrzębie-Zdrój to stutysięczne miasto ulokowane pod samą czeską granicą w województwie śląskim. Impreza zaplanowana jest na 29 maja, zostały do niej jeszcze dwa miesiące, jednak organizatorzy już teraz dopieszczają swoją trasę.

Na zaproszenie ekipy MTB Pressing Team wpadłem z wizytą, aby na własnej skórze przetestować ich trasę. Umieszczona w parku w centrum miasta runda liczy ok 4km długości i trochę ponad 100m przewyższenia, ale co najważniejsze nie pozwala się nudzić za sprawą swojego interwałowego charakteru oraz fragmentów na wąskich, krętych singlach i stromych ścianek. Cała trasa została już oczyszczona i jest gotowa do jazdy, więc Wy także jesteście zaproszeni na testy. Najważniejsze elementy, a także pełne okrążenie na rowerze i moje wrażenia znajdziecie w poniższym filmie. Wszystkie linki do aktywności oraz nitki trasy na Stravie znajdziecie w jego opisie. Zapraszam do oglądania :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0