Bartłomiej Wawak ponownie na podium w Turcji!

HomeSport

Po dwóch drugich miejscach w Turcji sam Bartłomiej Wawak stwierdził, że „do trzech razy sztuka”. Jak się okazuje skończyło się na nie)stety trzech drugich miejscach w wyścigach w Turcji. Trudno chyba jednak narzekać na miejsca na podium?

Także w niedzielę 14 marca 2021 w Avocado Alanya MTB Cup Bartek Wawak nie mógł znaleźć sposobu, by być szybszym od Francuza Victora Koretzky’ego. Tym razem zabrakło 12 sekund, a podium było w tym samym składzie co poprzednio – na najniższym stopniu Timofei Ivanov.

Krzysztof Łukasik oraz Kuba Zamroźniak odpowiednio na 10 i 11 miejscu ze stratą ponad trzech minut do zwycięzcy. Wyścig miał kategorię UCI C1, a to oznacza, że punkty naliczane były aż do 15 miejsca.

Pełne wyniki Alanya Avocado MTB Cup – elita mężczyzn

Kolejny start Bartka Wawaka, ale i pewnie większej liczby naszych reprezentantów w Kamptal Klassik Trophy w Langenlois w kolejną niedzielę, 21 marca 2021.

W drugiej części dnia rozegrany został wyścig kobiet, w którym na starcie ponownie stanęła Paula Gorycka. Wygrała Czeszka Tereza Tvaruzkova, Polka ze stratą niespełna 5 minut zameldowała się na 7. miejscu.