RUNO.design – odzież kolarska inspirowana naturą

HomeSprzęt

RUNO.design – odzież kolarska inspirowana naturą

Trzeci marca to Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. W tym roku to również dzień, w którym na nasz rynek wkroczyło RUNO.design – marka, która las i góry ma głęboko w swoich korzeniach.

Pomysł o powstaniu marki RUNO zrodził się u jej twórców Marcina Górnickiego i Tobiasza Deja już dawno, a inspiracją była ich własna potrzeba posiadania unikatowej odzieży rowerowej, z przeznaczeniem do jazdy w terenie.

Ubrania z ich pierwszej kolekcji #LasDwaTrzy skierowane są dla wszystkich, którzy najwięcej radości z jazdy odnajdują na górskich i leśnych trasach. Znajdziemy w niej wykonane z najlepszych włoskich materiałów koszulki i spodenki kolarskie o nazwach związanych z przyrodą w Polsce m.in. BESKIDY, BÓR, PAPROTKI, czy RUNY.

Funkcjonalność produktów zachwyci wszystkich miłośników jazdy na rowerach mtb, gravelowych, enduro czy przełajowych. Marcin i Tobiasz będący młodymi ojcami nie zapomnieli również, o najmłodszych adeptach kolarstwa, tworząc odzież dla dzieci. Wzory dla najmłodszych to graficzne odpowiedniki modeli przeznaczonych dla dorosłych. RUNO.design stawia na nowoczesne wzornictwo, przepełnione zamiłowaniem do przyrody oraz na lokalną i ekologiczną produkcję, bazującą na najlepszych materiałach.

Kolekcję #LasDwaTrzy, z okazji otwarcia znajdziecie w specjalnych cenach na https://runo.design

Dzisiejsza leśna przeprawa okazała się trudniejsza niż przypuszczaliśmy. Cieszymy się jednak, że dzielnie dobrnęliśmy do…

Opublikowany przez Runo.design Środa, 3 marca 2021

RUNO.design oferuje również projektowanie profesjonalnej odzieży kolarskiej na indywidualne zamówienie klienta bądź drużyn sportowych. Propozycję specjalnie przygotowanego stroju przez RUNO.design, będzie można zobaczyć już niebawem, podczas zaplanowanego na koniec kwietnia wyścigu etapowego 4 Islands MTB w Chorwacji. W strojach RUNO.design wystartują Marcin Górnicki i Michał Łomnicki, szerzej znani jako Projekt Cape Epic2019.

runo.design / @facebook / @instagram


COMMENTS

DISQUS: 0