Barbara Borowiecka (Szczepan Bike) – Toi Toi Cup, Kolin (UCI C2)fot. RJH

HomeKomentarze

Barbara Borowiecka (Szczepan Bike) – Toi Toi Cup, Kolin (UCI C2)

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Barbara Borowiecka w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym wystartowała w czeskim Kolinie w zawodach Toi Toi Cup (UCI C2), w których zajęła 7. miejsce ze stratą 49 sekund do triumfatorki Pavli Havlikovej. Poniżej komentarz postartowy zawodniczki Szczepan Bike:

Trasa była szybka. Dużo prostych odcinków, odcinek po boisku i tartanie oraz kilka sekcji technicznych w lesie. Lubię tą trasę. Swoją dyspozycję oceniam dobrze. Niestety zabrakło trochę szczęścia. Jechałyśmy „po kole”, zawodnicza przede mną się przewróciła, ja w nią, inna zawodnicza uderzyła we mnie. Pół minuty zajęło nam wyplątanie jej siodełka z mojego koła. Zdenerwowana ruszyłam w pogoń. Dogoniłam szóstką zawodniczkę, ale już sił na mocny finisz zabrakło.

Mimo wszystko cieszę się, że udało mi się wystartować. Pojechałam sama jednak widziałam, że na miejscu będę mogła liczyć na pomoc mechanika Marka Konwy, za co bardzo dziękuję. Dodatkowo musiałam w biurze zawodów okazać negatywny wynik testu antygenowego na Covid19, który zrobiłam przed wyjazdem z Polski.

Do Mistrzostw Polski, które są moim głównym celem na ten sezon przełajowy pozostały nieco ponad 3 tygodnie. Przygotowując się do nich będę startować w wyścigach z serii Stevens Cyclocross Cup w Myśliborzu, Pile i Krzeszycach. Nie jestem tam klasyfikowana, jadę z numerem VIP i ścigam się z mężczyznami, jednak treningowo te starty mają dla mnie bardzo dużą wartość.

Jednocześnie zapraszam na mój kanał na YT, gdzie wrzucam relacje nie tylko z zawodów, ale także treningów

Pełne wyniki Toi Toi Cup 2020 w Kolinie


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0