Marka Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team podsumowują sześć lat wspólnych działań

HomeSport

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team podsumowują sześć lat wspólnych działań

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze od lat angażuje się w rozwój
i promocję polskiego sportu. Sześć lat temu, w roku 2014, wraz
z drużyną kolarstwa górskiego Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team, rozpoczęła podróż po świecie tej dyscypliny sportowej. Przez ten czas zespół utrzymywał się w czołówce kolarstwa górskiego w Polsce. Nadszedł jednak czas na zmiany. Od nowego roku drużyna Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team kończy swoją działalność. Marka pozostaje w sporcie kolarstwa górskiego zostając partnerem logistycznym teamu RK Aluminium Bike Team.

Koniec sezonu i nadchodząca zimowa przerwa, to dla świata sportu najczęściej czas zmian i planowania działań na rok następny. Podobnie jest w przypadku drużyny kolarstwa górskiego Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team. Od nowego roku marka Volkswagen Samochody Dostawcze rozpoczyna współpracę z drużyną RK Aluminium Bike Team, która stawia przede wszystkim na młodych, zdolnych zawodników.

„Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom oraz całemu zespołowi, za lata wspólnych radości ze zwycięstw na zawodach rozgrywanych w Polscei zagranicą, za budowę zespołowego ducha i za dumne noszenie znaku marki Volkswagen Samochody Dostawcze na koszulkach” – mówi dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze, Piotr Łakomy. „Pomimo zmian nie rozstajemy się jednak. Zostajemy w sporcie kolarstwa górskiego jako partner logistyczny. Jestem pewien, że nasze samochody – Crafter i Transporter – pomogą drużynie w odnoszeniu sukcesów i rozwoju młodych talentów w tej pięknej dyscyplinie sportu.”

„Od kilku lat jesteśmy bardzo zaangażowani w kolarstwo górskie. Stawiamy mocno na sport oraz na rozwój młodych, ambitnych zawodników. Chcemy aby mieli oni szanse na rozwój, na pracę z profesjonalnymi trenerami
i oczywiście na starty, dające możliwości ścigania się z najlepszymi zawodnikami. Od nowego sezonu, w roku 2021, planujemy jeszcze bardziej się rozwijać, dając naszym zawodnikom najlepsze możliwości do rozwoju. Sponsoring teamu kolarskiego oraz inwestycja w młodych, świetnie rokujących zawodników, to nasz cel na najbliższy sezon i lata”– mówi właściciel firmy RK Aluminium Robert Karasek.

Drużyna Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team od lat odnosi wiele sukcesów w zawodach kolarstwa górskiego i przełajowego. W dotarciu na miejsca rywalizacji, zawodnikom pomagają dwa samochody: Volkswagen Crafter oraz Volkswagen California. Dzięki wielu funkcjonalnościom, pojazdy te dają możliwość wygodnego, szybkiego podróżowania z możliwością bezpiecznego przewiezienia rowerów i potrzebnego sprzętu.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0