Motorex i Shimano ogłaszają współpracę

HomeINFORMACJE PRASOWE

Motorex i Shimano ogłaszają współpracę

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W minioną środę Shimano i Motorex ogłosiły współpracę o dystrybucji na terenie całej Europy.

Szwajcarska firma znana jest na pewno na wielu serwisach rowerowych, aczkolwiek szerzej znana jest w branży motoryzacyjnej. Motorex to nie tylko smary rowerowe, ale także płyn hamulcowy, olej do amortyzatorów itp. Cała gama produktów będzie dostępna na terenie kraju we współpracujących z Shimano sklepach od stycznia 2021.

Arjen Vinke, dyrektor zarządzający działu sprzedaży Shimano Europe: Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do naszego portfolio produkty Motorex. Cieszymy się, że wspólnie będziemy budować markę na rynkach, w których jesteśmy obecni i prezentować ją naszym klientom.

Edi Fischer, prezes zarządu BUCHER-MOTOREX Group: Rynek kolarstwa jest dla nas bardzo ważnym filarem. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Shimano będziemy mogli zapoznać jeszcze szersze grono klientów z naszymi produktami. Dzięki nawiązaniu współpracy nasza sieć dystrybucji znacznie się powiększy.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0