Wyniki – 3-4 października 2020

HomeWyniki

Wyniki – 3-4 października 2020

Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Kaczmarek Electric MTB, Żerków
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Toi Toi Cup, Hole Vrchy
Wyniki – 26-27 października 2019
Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – PP CX, Żagań
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Puchar Polski w kolarstwie przełajowym, Kotowice

W cieniu emocji i rywalizacji związanej z Pucharem Świata w kolarstwie górskim (relacja) rywalizowano na krajowym podwórku. “Czerwony pociąg” znowu wziął prawie wszystko zgarniając podium na Bike Maratonie w Świeradowie Zdroju oraz dzień później na Bike Atelier MTB Maratonie w Rybniku.

Mijający weekend był także na krajowym podwórku inauguracją sezonu przełajowego, a pierwszymi zawodami był wyścig zorganizowany przede wszystkim przez Szczepana Paszka w Bolesławcu. Powoli ta miejscowość staje się stałym punktem na mapie zarówno jeśli chodzi o cross country, jak i cyclocross. Oby więcej!

Trzymając się wątku przełajowego sporo naszych rodaków startowało w Czechach w Oderskim Poharze. W sobotę w elicie kobiet drugie miejsce zdobyła Zuzanna Krzystała, wkategorii M45 wygrał Mirek Bieniasz, a zaraz za nim był Bogdan Czarnota. Waldemar Banasiński wygrał w M65.

W niedzielę z kolei także w Oderskim Poharze, tylko że w Zadlovicach, 5. miejsce w elicie zajął Marek Konwa. W elicie najszybsza była także Zuzanna Krzystała. Ale nie tylko – w swoich kategoriach wygrali także Mirek Bieniasz, Maksymilian Bieniasz oraz Mariusz Kowalczyk.

Pełne wyniki Oderskiego Poharu

I Ogólnopolski Wyścig Przełajowy o Puchar Prezydenta Euroregionu Nysa – Bolesławiec

Elita:

  1. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin Accent
  2. Simon Vanicek – CEZ Cyklo Team Tabor
  3. Ondrej Zeleny – Eleven Mercedes Black.et
  1. Nikola Bejgerova – Team Dukla Praha
  2. Anna Wiese – Mazowsze Serce Polski
  3. Magdalena Zawierta – WKK Wieruszów Pfleiderer (U23)

U23:

  1. Krzysztof Domin – ISEO Serrature-Rime-Carnoval
  2. Piotr Mierzyński – TC Chrobry Scott Głogów
  3. Antoni Łuków – MG LKS Błękitni w Koziegłowach

Junior:

  1. Patryk Janiszewski – AMG Cybinka Team
  2. Aleksander Banasiński – Warszawski Klub Kolarski
  3. Michał Ceglewski – AMG Cybinka Team

Juniorka:

  1. Łucja Szramowska – UKS Avatar
  2. Wiktoria Hejman – KK Nexelo Wałbrzych
  3. Wiktora Gładosz – LUKS Trasa-Eko-Głogów

Masters I:

  1. Szczepan Paszek – Fitwheels.eu / Bikestacja.pl
  2. Przemysław Burzych – 2×3 Racing Team Szczecin
  3. Łukasz Gładosz – LUKS Trasa-Eko-Głogów

Masters IV:

  1. Dariusz Hlek – Niezrzeszony
  2. Marek Bonecki – Akademia Kolarska Bonecki
  3. Arkadiusz Posmyk – Diversey Team

Amator:

  1. Paweł Wojczal – VYTYV
  2. Krystian Kruk – Pro-Fit-Bike
  3. Jakub Orzechowski – 2×3 Racing Team

Pełne wyniki – link

Bike Maraton – Świeradów Zdrój

Giga:

  1. Jakub Zamroźniak – JBG-2 CryoSpace
  2. Mateusz Nieboras – JBG-2 CryoSpace
  3. Piotr Konwa – SGR Specialized
  1. Aleksandra Andrzejewska
  2. Agnieszka Kachel – Rybczyński Bikes Remmers Team

Mega:

  1. Paweł Ścierski – MŚ Cycling & Dietetyka
  2. Dariusz Poroś – Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
  3. Michał Nowak – Fitstyle Team
  1. Marta Garnek – Dream Bike Bielawa
  2. Hanna Fijałkowska – Mitutoyo AZS Wratislavia
  3. Elwira Kuziel

Classic:

  1. Dawid Romanowski – Masterchem MTB Team
  2. Bartek Ostrasz – Viessmann Bike Team
  3. Paweł Przegoń – Cycling Planet
  1. Magdalena Zawierta – WKK Pfleiderer Wieruszów 2
  2. Alicja Matuła – Warszawski Klub Kolarski
  3. Martyna Wiśniewska – Kondycja.net Team

Pełne wyniki – link

Bike Atelier MTB Maraton – Rybnik

PRO Elita:

  1. Mateusz Nieboras – JBG-2 CryoSpace
  2. Wojciech Halejak – JBG-2 CryoSpace
  3. Mariusz Kozak – JBG-2 CryoSpace
  1. Aleksandra Andrzejewska

PRO:

  1. Michał Kucewicz – CST 7R MTB Team
  2. Damian BArtoszek – SCS OSOZ Racing Team
  3. Maciej Pitach – CST 7R MTB Team
  1. Sandra Adamczyk – Orion Art-Stal Team
  2. Agata Strączkiewicz – Sutrisept MTB Team
  3. Katarzyna Kamińska – Romet Factory Team

Hobby:

  1. Szymon Stawowy – Murss Bikes
  2. Oliwier Machura – CST 7R MTB Team
  3. Tomasz Jakubowski – bike.store Bielsko
  1. Izabela Dudek – Peva Polska Gennadi Home MTB Team
  2. Agnieszka Mojżesz – Pressing Bike System Ice Went Team
  3. Edyta Mróz – Skorupa Triathlon

Pełne wyniki – link

Puchar Tarnowa – Las Św. Marcina, Tarnów

Kaczmarek Electric MTB – Krosno Odrzańskie

Mega:

  1. Grzegorz Grabarek – Real 64sto
  2. Piotr Konwa – SGR Specialized
  3. Kacper Fiszer – Real 64sto
  1. Barbara Borowiecka – Szczepan Bike
  2. Agnieszka Kachel – Rybczyński Bikes Remmers Team
  3. Sandra Samolewska – Eurorower.pl

Mini:

  1. Łukasz Dąbrowski – MeroMTB
  2. Klaus Beige – MSV Diehloer Berge
  3. Bartłomiej Koleśnik – 5 Lubuski Pułk Artylerii
  1. Justyna Kapeluszna
  2. Adrianna Janiszewska
  3. Marta Macutkiewicz KO Team MTB Krosno Odrzańskie

Pełne wyniki – link

LOTTO Poland Bike Marathon – Wyszków

MAX:

  1. Łukasz Góralewski – KK Catena Wyszków
  2. Kamil Kuszmider – KK Catena Wyszków
  3. Ernest Kurowski – Józefów
  1. Krystyna Żyżyńska-Galeńska – Wieliszew Heron Team
  2. Izabela Macutkiewicz – NRF Hengst Racing
  3. Agnieszka Gozdek – Lubelska Grupa Triathlonu

MINI:

  1. Adrian Kuczyński – KK Catena Wyszków
  2. Patryk Chmielewski – Warszawa
  3. Emil Krupa – Bike Salon Team
  1. Magdalena Sobczak – Wieliszew Heron Team
  2. Julita Tomaszewska – Timbud Team
  3. Katarzyna Skura – Jakoobcycles BKK Team

Pełne wyniki – link

Cisowianka Mazovia MTB Marathon – Piaseczno

PRO:

  1. Bartłomiej Kwapisz – Ride43 Team
  2. Karol Rumsicki – SuperDrob Bike Team
  3. Paweł Kowalski – Sklepbicykl.pl Perfectsource
  1. Magdalena Kosko – MCP Bike Team

1/2 PRO:

  1. Leonard Granica – Warszawski Klub Kolarski
  2. Adam Płoski – T4B Team
  3. Michał Lech – AM Cycling Team
  1. Izabela Kamińska – Sklepbicykl.pl Perfectsource
  2. Anna Sajnóg – Rafbike Cycling Team
  3. Urszula Luboińska – Trezado Bike on Wax

Pełne wyniki – link

Garmin MTB Series – Rumia

MAXI:

  1. Piotr Rzeszutek – KK Lew Lębork
  2. Michał Bogdziewicz – Bogdziewicz Team
  3. Krzysztof Krzywy – Cycling Planet
  1. Ewelina Cywińska – Majbike Team
  2. Adrianna Osińska
  3. Anna Urban – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

MINI:

  1. Arkadiusz Petka – KK Lew Lębork
  2. Dawid Bojarczak – Beko
  3. Kacper Hoppa – UK Copernicus CCC SMS Toruń
  1. Natalia Śliwińska – ASE Trek Gdynia
  2. Agnieszka Patoka – ASE Trek Gdynia
  3. Vera Artsiukevich

Pełne wyniki – link

Solid MTB Maraton – Przylęk

Giga:

  1. Mateusz Mróz – Mróz Rowery Team
  2. Adam Adamkiewicz – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Filip Jeleniewski – Rybczyński Bikes Remmers Team

Mega:

  1. Jakub Mądryk – Strefasportu.pl MW Invest
  2. Kacper Jabłoński – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Mateusz Siejak – Kosox Bike Team
  1. Yevheniia Parkhomenko – Mróz Rowery Team
  2. Debora Figiel – Kosox Bike Team
  3. Sylwia Tumiłowicz – DGR Racing Team

Mini:

  1. Przemysła Mikołajczyk – Agrochest Team
  2. Piotr Przybył – Team Berotu
  3. Bartosz Bejm – Bejm Team Go Invest
  1. Magdalena Kroma – Team Berotu
  2. Magdalena Kruk – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Weronika Zielińska – Kosox Bike Team

Pełne wyniki – link

Maratony Kresowe MTB – Siemiatycze

Maraton:

  1. Paweł Arciszewski – Stajnia rowerowa Bike Team
  2. Piotr Krysiewicz – Mistral Grodno SA Radio Białystok
  3. Michał Przekop – MTB Suwałki

Półmaraton:

  1. Dawid Bojarczak – AGR Podlasie
  2. Bartosz Samborski – Dabarti Pie3cki Team
  3. Michał Bojarczak – AGR Podlasie
  1. Ula Paska – Grzmot Podlasia
  2. Edyta Kryńska – Dabarti Pie3cki Team
  3. Katarzyna Citko – Magic Team Digitronic Autogas

Pełne wyniki – link

Północna Liga MTB XC – Dobrzyń nad Wisłą

Wyścig 2:

  1. Michał Przybytek – ASE Trek Gdynia
  2. Rafał Szturo – SIS-OWB rowertour.com
  3. Miłosz Zwierski – UKS Sportowiec Piła

Wyścig 1:

  1. Mateusz Piechocki – UKS Sportowiec Piła
  2. Franciszek Donarski – N-Bike Academy
  3. Jakub Sobieraj – Belta Team Gdańsk
  1. Małgosia Mikulska – N-Bike Academy
  2. Martyna Dykalska – Cykliści Rypin
  3. Justyna Rydelek – KS N-Bike Academy

Pełne wyniki – link

Puchar Mazowsza MTB XC – Otwock

Elita:

  1. Adam Żuber – Mazowsze Serce Polski Cycling Team
  2. Piotr Krysiewicz – UKS Wygoda Białystok
  3. Józef Mańk – Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy
  1. Klaudia Cichacka – Metrobikes.pl
  2. Julia Adrianowska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Karolin Witek – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Masters kobiety:

  1. Izabela Dudek – Peva Polska Gennadi Home MTB Team
  2. Agnieszka Czerska-Krysik – Bike Salon Team
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Masters I:

  1. Remigiusz Ciok – Niezrzeszony
  2. Arkadiusz Jusińki – Świat Rowerów Team
  3. Jacek Rządca – Świat Rowerów Team

Masters II:

  1. Daniel Pepla – Trezado Bike on Wax
  2. Jakub Dudek – Peva Polska Gennadi Home MTB Team
  3. Michał Dobrzyński – Kamyk Radzymin MTB Team

Pełne wyniki – link

COMMENTS

DISQUS: 0