Wyniki – 5-6 września 2020

HomeSport

Wyniki – 5-6 września 2020

Michalina Ziółkowska z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team wygrała Bike Maraton w Górach Sowich
Plan na weekend 37/2019
Wyniki – 7-8 maja 2016
Bike Maraton w Bielawie. Wakacyjny hit w Górach Sowich
Bike Maraton u podnóża Wielkiej Sowy już w ten weekend

Dziwnie się zaczął ten wrzesień, bo mimo “straconej” pierwszej części sezonu, to pierwszy weekend po wakacjach niestety nie obfitował w zawody kolarskie, i to zarówno w kraju, jak i za granicą. W gruncie rzeczy to kalendarz UCI w zasadzie świeci pustkami i nic godnego uwagi w ten weekend się nie odbyło.

Na krajowym podwórku mieliśmy starcie kolarskich filozofii, rzekłbym – kolarstwo zawodowe vs pure mtb. W ramach Bike Maraton w Złotoryi odbył się Puchar Polski w maratonie MTB, gdzie najszybszy tego dnia Krzysztof Łukasik na pokonanie całego dystansu potrzebował niespełna trzech godzin. W tym samym czasie w Głuszycy odbywał się Extreme MTB Challenge, gdzie z dystansem ponad stu kilometrów startujący mierzyli się co najmniej dwukrotnie dłużej – zwycięzca, Łukasz Klimaszewski, potrzebował prawie sześć godzin na pokonanie całego dystansu.

W tym samym czasie w dość kameralnej obsadzie odbyły się wyścigi cross country w ramach Pucharu Mazowsza MTB XC oraz Pucharu Tarnowa MTB.

Extreme MTB Challenge – Głuszyca

Classic:

  1. Łukasz Klimaszewski – Mitutoyo AZS Wratislavia
  2. Szymon Zacharski – Bikeshop Radom
  3. Krzysztof Celary – 72D Rowmix Java Team
  1. Justyna Frączek-Bogacka
  2. Kasia Laskowska – Finisher.pl
  3. Marta Raszkiewicz – Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Half:

  1. Marek Ardelli – Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
  2. Krzysztof Paluszek – Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
  3. Paweł Kowalski – Sklepbicykl.pl Perfectsource
  1. Hanna Fijałkowska – Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
  2. Justyna Zając – Kusy Bardo Ultimasport.pl
  3. Agata Hamera – Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych

Pełne wyniki – link

Bike Maraton – Złotoryja

Giga

  1. Krzysztof Łukasik – Jbg-2 CryoSpace
  2. Jakub Zamroźniak – Jbg-2 CryoSpace
  3. Adrian Brzózka – Jbg-2 CryoSpace
  1. Zuzanna Krzystała – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Aleksandra Andrzejewska – Niezrzeszona
  3. Michalina Ziółkowska – CST 7r MTB Team

Mega

  1. Michał Nowak – Fitstyle Team
  2. Rafał Alchimowicz – Alchimowiczbike.pl
  3. Piotr Berdzik – Immotion Specialized Skoda Gall-icm Team
  1. Marta Garnek – Dream-bike Bielawa
  2. Elwira Kuziel – Niezrzeszona
  3. Alicja Marciniec – Niezrzeszona

Classic

  1. Szczepan Paszek – Fitwheels Bikestacja
  2. Daniel Smolarz – Gomola Trans Airco 1
  3. Adrian Boruta – Cryospace
  1. Dominika Niemiec – Eroe Racing Club eroe.cc
  2. Martyna Wiśniewska – Kondycja Net Team
  3. Natalia Piróg – Huzar Bike Academy

Pełne wyniki – link

Bike Atelier MTB Maraton – Psary

Pro:

  1. Adrian Brzózka – JBG-2 CryoSpace
  2. Piotr Brzózka – JBG-2 CryoSpace
  3. Wojciech Halejak – JBG-2 CryoSpace

Hobby:

  1. Paweł Ścierski – MŚ Cycling Trening i dietetyka w kolarstwie
  2. Maciej Pitach – CST 7R MTB Team
  3. Michał Kapuściński – Cart-Pack Team Sokół Bralin

Pełne wyniki – link

Puchar Mazowsza – Warszawa Wesoła

Elita M

  1. Maciej Jeziorski – Jezior.Bike
  2. Piotr Krysiewicz – UKS Wygoda Białystok
  3. Przemysław Gierczak – Hurom Sławno Accent

Elita K

  1. Barbara Borowiecka – Szczepan Bike
  2. Klaudia Cichocka – Metrobikes.pl
  3. Patrycja Piotrowska – Fundacja Piotrowski Bikes Car

Junior

  1. Jan Ambrożkiewicz – Warszawski Klub Kolarski
  2. Kamil Lach – Kamyk Radzymin MTB Team
  3. Kamil Goszczyński – Kamyk Radzymin MTB Team

Juniorka

  1. Marta Rusek – Warszawski Klub Kolarski

Masters I

  1. Mirosław Bieniasz – Bieniasz Bike Elemex Electric
  2. Jacek Rządca – Świat rowerów Team
  3. Bartosz Strudzik – Bike Concept

Masters II

  1. Daniel Pepla – Trezado Bike on Wax
  2. Jakub Dudek – Peva Polska Gennadi Home MTB
  3. Michał Dobrzyński – Kamyk Radzymin MTB Team

Pełne wyniki – link

Solid MTB Maraton – Owińska

Giga

  1. Adam Adamkiewicz Strefasportu.pl MW Invest
  2. Mateusz Mróz – Mrózrowery Team
  3. Filip Jeleniewski – Rybczyński-bikes Remmers Team
  1. Agnieszka Kachel – Rybczyński-bikes Remmers Team

Mega

  1. Mateusz Siejak – Niezrzeszony
  2. Wojciech Mizuro – Real 64-sto
  3. Mariusz Chyła – Real 64-sto
  1. Izabela Gościańska – Real 64-sto
  2. Debora Figiel – Kosox Bike Team
  3. Anna Lipowa – Werner Kenkel Sport Team

Mini

  1. Przemysław Mikołajczyk – Agrochest Team
  2. Marek Urbaniak – BikeAterlierEobuwieUrbexMaximumsteam
  3. Adrian Kobuński – FitStye Team
  1. Karolina Korbas – Roads Bikers Poznań
  2. Iwona Kania – NikośBike
  3. Marta Kaczmarek – R-Team Rydzyna

Pełne wyniki – link

LOTTO Poland Bike Maraton – Legionowo

Max

  1. Kamil Kuszmider – KK Catena Wyszków
  2. Łukasz Góralewski – KK Catena Wyszków
  3. Adrian Kuczyński – KK Catena Wyszków
  1. Katarzyna Ebert – New Age Fitness – Skleprowerowy.pl
  2. Agnieszka Gozdek – Lubelska Grupa Triathlonu
  3. Sylwia Zduniak – Mybike.pl

Mini

  1. Patryk Białek – Kamyk Radzymin MTB Team
  2. Artur Sienkiewicz – Wieliszew Heron Team
  3. Michał Dobrzyński – Kamyk Radzymin MTB Team
  1. Katarzyna Radziszewska – MCP Bike Team
  2. Malwina Krzyczkowska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Magdalena Sobczak – Wieliszew Heron Team

Pełne wyniki – link

Cisowianka Mazovia MTB Marathon – Łódź

Pro

  1. Jan Czapliński – Komobik Scott
  2. Bartek Borowicz – Cozmobike Team
  3. Aleksander Piech – AWF Katowice

1/2 Pro

  1. Michał Wyżlic – Komobike Scott
  2. Michał Bujan – Go Sport Scrapper Team
  3. Rafał Brzęczek – Brazzers
  1. Urszula Luboińska – Trezado Bike on Wax
  2. Anna Sajnóg – Rafbike Cycling Team
  3. Anna Stępniak – Ifon Kolarz Klub

Fit

  1. Jarosław Tarasiński – Świętokrzyska Strefa Natury
  2. Michał Zelcer – Niezrzeszony
  3. Konrad Barcz – Hurtap
  1. Joanna Czajkowska – SuperDrob Bike Team
  2. Bożena Wachnik – SuperDrob Bike Team
  3. Katarzyna Oszkiel – NC+ SPORTS TEAM

Pełne wyniki – link

Puchar Tarnowa MTB – Góra św. Marcina, Tarnów

Elita+U23

  1. Michał Topór – MTB Racing Team Tarnów
  2. Jakub Solarz – UKS Grupa Kolarska Four Bike
  3. Albert Hudyka – UKS Grupa Kolarska Four Bike
  1. Maja Latawiec – KS Luboń Skomielna Biała
  2. Pavlina Marackova – SK Jiri Team Ostrava
  3. Klaudia Powroźnik – UKS Sokół Kęty

Junior:

  1. Łukasz Orędarz – UKS Zawojak
  2. Dawid Hudyka – UKS Gripa Kolarska Four Bike
  3. Bartosz Zontek – UKS Sokół Kęty

Juniorka

  1. Oliwia Armatys – MTB Racing Team Tarnów
  2. Sabina Wierzycka – KS Luboń Skomielna Biała

Masters I

  1. Paweł Piasecki – RemikBike.pl
  2. Paweł Lempart – Team Sport
  3. Sławomir Kopka

Masters II

  1. Remigiusz Ciok – RemikBike.pl
  2. Mirosław Bieniasz – Bieniasz Bike Elmex Electric
  3. Paweł Powroźnik – UKS Sokół Kęty

Masters III:

  1. Krzysztof Gierczak – Kryss Cyklo Przemyśl
  2. Marek Kulas – Dębicki Klub Kolarski Gryf
  3. Jan Goleń – KS Luboń Skomielna Biała

Masters IV:

  1. Jiri Sedlacek – SK Jiri Team Ostrava
  2. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  3. Remigiusz Zachara – TC Orzeł Spytkowice

Pełne wyniki – link

COMMENTS

DISQUS: 0