Już w sobotę M Liga XC w Otwocku

HomeZapowiedzi

Już w sobotę M Liga XC w Otwocku

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia na Górze Sobotów w Otwocku odbędzie się druga edycja okrojonego w tym roku przez pandemię cyklu M LIGA XC.

Trasa w Wiązownie to jedna z najlepszych tras cyklu M LIGI. Na rundzie o długości ok 3,1 km i sumie przewyższeń ok 80 m nie zabraknie sztywnych podjazdów, technicznych singli czy naturalnych przeszkód. Trasa z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, którzy chętnie trenują w tym miejscu.

Startujący zmierzą się ze sztywnymi podjazdami, technicznymi singlami jak i naturalnymi przeszkodami, które wymagają umiejętności i opanowania roweru, ale przede wszystkim ostrożności. Pod kątem technicznym i wytrzymałościowym trasa jest wymagająca, ale każdy jest w stanie ją przejechać.

Dla dzieci przygotowana zostanie osobna, uproszczona runda o długości 1,5 km z sumą przewyższeń ok 25 m.

Zaplanowane są w sumie trzy wyścigi połączonych kategorii:

  • 09:30 – kategorie: Kids D1, D2, C1, C2 (trzy rundy)
  • 10:30 – kategorie: młodziczka*, młodzik*, juniorka młodsza*, junior młodszy, masters II, III i IV, kobiety:  juniorka, elita, Ladies (od pięciu do sześciu rund)
  • 12:30 – kategorie: junior, masters I, elita (od sześciu do siedmiu rund)

Szczegóły wydarzenia:

http://mliga.pl/event/29-08-2020-m-liga-xc-etap-2/

https://www.facebook.com/events/3218126978223886


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0