Wyniki – 1-2 sierpnia 2020

HomeWyniki

Wyniki – 1-2 sierpnia 2020

Puchar Świata Nove Mesto na Morave okiem zawodników
Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2019 – Brno, Czechy [wyniki]
Wyniki 1. etapu Costa Blanca Bike Race
Karuzela transferowa 2020
“W dzisiejszej sytuacji sport przechodzi na dalszy plan.” Zawodnicy Volkswagena o przełożeniu Igrzysk w Tokio

Próżno w miniony weekend było szukać jakichkolwiek zawodów cross country u nas, ale i także u naszych sąsiadów. Weekend stał zdecydowanie pod znakiem “maratonów” i maratonów, choć tych drugich, prawdziwych, na dystansach godnych tej nazwy naprawdę jest mało, tak jak zresztą i chętnych.

Warto odnotować fakt, że Litwini znani z regularnego stawania na podium w Maratonach Kresowych oraz na Milko Mazury MTB czyli Sarunas Pacevicius oraz Katazina Sosna sięgnęli, a dokładniej obronili tytułu Mistrzów Litwy w maratonie MTB.

Wracając do naszego podwórka i długości dystansów to cztery wartości naj z tego weekendu:

  • najdłuższy dystans: Kaczmarek Electric MTB, dystans Mega, 58 km
  • najdłuższy czas w siodle zwycięzcy: Kaczmarek Electric MTB, Mega (58 km), Filip Helta, VW Samochody Dostawcze MTB Team, 2:33:05
  • najkrótszy dystans na najdłuższym dystansie: Poland Bike Maraton, dystans MAX, 45 km
  • najkrótszy czas w siodle na w/w dystansie: Kamil Kuszmider, KK Catena Wyszków, 1:37:42

LOTTO Poland Bike Marathon – Nowy Dwór Mazowiecki

MAX:

  1. Kamil Kuszmider – KK Catena Wyszków
  2. Przemysław Baranowski – Białobłocki Pro Coaching
  3. Ernest Kurowski – Józefów
  1. Anna Urban – VW Samochody Dostawcze MTB Team
  2. Anna Wołos – Enea KS Energia Kozienice
  3. Marta Motylewska – Płocki Klub Kolarski

MINI:

  1. Artur Sienkiewicz – Wieliszew Heron Team
  2. Emil Krupa – Bike Salon Team
  3. Tomasz Posadzy – Pruszyński Cycling Team
  1. Julita Tomaszewska – Timbud Team
  2. Magdalena Sobczak – Wieliszew Heron Team
  3. Katarzyna Skura – Jakoobcycles BKK Team

Pełne wyniki – link

MH Automatyka Pomerania – Przywidz

Mega:

  1. Piotr Polus – Wysepka Team
  2. Arkadiusz Petka – KK Lew Lębork
  3. Łuksz Derheld – ASE Trek Gdynia
  1. Adrianna Osińska – Wysepka Team
  2. Natalia Śliwińska – ASE Trek Gdynia
  3. Paula Budzyńska – Cyklo Kwidzyn

Pełne wyniki – link

Maratony Kresowe – Janów k/Chełma

Maraton:

  1. Karol Rożek – CST 7R MTB Team
  2. Łukasz Helizanowicz – CST 7R MTB Team
  3. Paweł Arciszewski – Stajnia Rowerowa Bike Team

Półmaraton:

  1. Oliwier Machura – CST 7R MTB Team
  2. Dawid Bojarczak – AGR Podlasie
  3. Filip Dobryniewski – Magic Team Digitronic Autogas
  1. Marzena Moniuszko – Milsport Team
  2. Monika Mazur – Zamość
  3. Zofia Rowińska – MTB Suwałki

Fit:

  1. Julian Mazurek – Azart Peleton Chełm
  2. Szymon Stasiuk – Azart Peleton Chełm
  3. Dawid Czejdo – Białystok
  1. Agata Szymańska – Azart Peleton Chełm
  2. Beata Wójtowicz – Azart Peleton Chełm
  3. Amelia Kokot – Azart Peleton Chełm

Pełne wyniki – link

Milko Mazury MTB – Mrągowo

Pro:

  1. Jarosław Wołosiuk – Centrum Rowerowe Olsztyn Team
  2. Piotr Kryński – VW Samochody Dostawcze MTB Team
  3. Kamil Kuszmider – KK Catena Wyszków

Expert:

  1. Grzegorz Maleszka – CryoSpace Olsztyn
  2. Marcin Marchlewski – CryoSpace Olsztyn
  3. Radomir Chmiel – Michelin Team
  1. Gabriela Wojtyła – Superior Zator
  2. Anna Kołatka – CryoSpace Olsztyn
  3. Marta Raszkiewicz – Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Hobby:

  1. Mateusz Maleszka – Centrum Rowerowe Olsztyn Team
  2. Bartosz Samborski – Dabarti Pie3cki Team
  3. Marian Opęchowski – MSR Mrągowo
  1. Iwona Gąsiewska – MTB Ełk Prostki
  2. Katarzyna Deptuła – KK24h
  3. Magdalena Kołodzejczyk

Pełne wyniki – link

Kaczmarek Electric MTB – Trzebania

Mega:

  1. Filip Helta – VW Samochody Dostawcze MTB Team
  2. Grzegorz Grabarek – Real 64sto
  3. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  1. Zuzanna Krzystała – VW Samochody Dostawcze MTB Team
  2. Marlena Droździok – KM Sport Pro Team
  3. Izabela Gościańska – Real 64sto

Mini:

  1. Szczepan Paszek – Fitwheels Bikestacja
  2. Jakub Mądry – Strefasportu.pl MW Invest
  3. Jakub Klimpel – Real 64sto
  1. Dominika Niemiec – Eroe Racing Club
  2. Magdalena Kruk
  3. Karolina Korbas – Road Bikers Poznań

Pełne wyniki – link

Cyklokarpaty Uphill – Krynica Zdrój

  1. Jakub Rawicki
  2. Adrian Rzeszutko
  3. Marek Łuczkiewicz – Team UŻABY.pl
  1. Dominika Żurek – KK Jeżowe MTB
  2. Agnieszka Mandyna

Pełne wyniki – link

Zachodniopomorski Puchar MTB – Police

Giga:

  1. Wojciech Ceniuch – Cartusia Kartuzy
  2. Piotr Cibart – Baltic Home Świnoujście
  3. Przemysław Olejnik – Tryton Bike Team

Mega:

  1. Michał Jaskuła – Warszawski Klub Kolarski
  2. Adrian Zimny
  3. Jarek Panejko – Tryton Bike Team
  1. Małgorzata Lewandowska – Moya Racing Team

Mini:

  1. Krzysztof Antonowicz – AMG Cybinka Team
  2. Mariusz Wierzycki – Czorty Warzymice
  3. Sławomir Drużyński – R-Bajk Team Team Skwierzyna
  1. Nikola Szulc – AMG Cybinka Team
  2. Agnieszka Zubel – Kietsurfing Dąbie
  3. Ewa Karpienia – Moya Racing Team

Pełne wyniki – giga / mega / mini

VIII Prudnicki Maraton MTB – Prudnik

Pełne wyniki – link

COMMENTS

DISQUS: 0