Katarzyna Solus Miśkowicz (KSM Trek Racing) – Puchar Słowacji, Drozdovofot. Bike Park Drozdovo

HomeKomentarze

Katarzyna Solus Miśkowicz (KSM Trek Racing) – Puchar Słowacji, Drozdovo

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


5 lipca w niedzielę ponownie stanęłam na linii startu na Słowacji. Co prawda plan był aby wystartować w Czechach, jednak odległość (aż 8 godzin jazdy) oraz niezbyt dobre samopoczucie sprawiły, że odpuściliśmy ten start, jak i Puchar Polski w Warszawie.

Na Słowację znów mieliśmy niedaleko i po śniadaniu w domu mogliśmy spokojnie wyruszyć na zawody :)

Trasa bardzo fajna i urozmaicona, poprowadzona w Bike Parku pod wyciągiem narciarskim w Drozdovie. Tym razem noga lepiej się kręciła niż tydzień temu i przyjeżdżam druga ze stratą około 40 sekund do Janki Keseg-Stevkowej.

fot. Bike Park Drozdovo

W zbliżający się weekend nie planujemy żadnego wyścigu. W sobotę ruszamy w trasę z Częstochowy do Gdańska w ramach na pewno znanej Wam akcji #StrongRittandKate. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym wypadkiem, a dziewczyny jak zapewne wiecie są w ciężkim stanie. Zbieramy pieniążki, ponieważ czeka je wieloletnia rehabilitacja. Także kibicujcie nam, a jeśli możecie dorzućcie się do zbiórki lub kupujcie nasze przejechane kilometry!

Zbiórka prowadzona jest pod adresem pomagam.pl/kasia_rita.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0