Podsumowanie MH Automatyka MTB Pomerania w Szemudzie

HomeRelacje

Podsumowanie MH Automatyka MTB Pomerania w Szemudzie

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Pierwsza edycja MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2020  organizowana w pięknych terenach Gminy Szemud dobiegła końca. 21 czerwca na starcie stawiło się prawie 300 uczestników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy do 150 osób, by zachować bezpieczny dystans, spełniając w ten sposób wymogi sanitarne. Zawodnicy pętlę o długości 25 km mieli do pokonania jednokrotnie lub dwukrotnie.

Wszystko to odbyło się dzięki dużemu wsparciu Wójta Gminy Szemud Pana Ryszarda Kalkowskiego, Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji z Panem Tomaszem Stejnem na czele oraz sponsorom i partnerom cyklu.

Słoneczna pogoda, malownicze tereny oraz sprawna organizacja, umożliwiły uczestnikom rywalizację, pełną sportowej adrenaliny. Na dystansie Speed zwyciężył Sławomir Pituch, a tego samego wyczynu dokonał Krzysztof Krzywy na dłuższym dystansie Mega.

W rywalizacji kobiet zwyciężyła Iwona Joskowska z Luk-Connect Racing Team.

Walka o podium na dystansie Mega była bardzo zacięta między dwoma zawodnikami. Pech spotkał Piotra Polusa (Wysepka Team), który przebił oponę, dając w ten sposób dużą przewagę oraz wygraną Krzysztofowi Krzywemu.

Wśród kobiet wygrała Adrianna Osińska (Wysepka Team).

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do Sponsora tytularnego MH Automatyka, jak również do pozostałych sponsorów oraz partnerów cyklu: Polar, Citi-Motors, Bombus Energy, Lasy Państwowe, Hero Shop, U Igora – serwis rowerowy, Ramirent, Decathlon.

Kolejny start w cyklu MH Automatyka MTB Pomerania Maraton, to prawdziwa gratka dla wszystkich kolarzy górskich z naszego województwa – już 5 lipca odbędzie się maraton w Gminie Kolbudy.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0