Garmin MTB Series Connect

HomeZapowiedzi

Garmin MTB Series Connect

Spędzasz dużo czasu na trenażerze i znasz na pamięć najpopularniejsze trasy w aplikacjach treningowych? Dołącz do wirtualnej zabawy i wykręć najlepszy wynik na trasach zawodów Garmin MTB Series. W towarzyszących rywalizacji konkursach masz szansę wygrać jeden z trzech liczników rowerowych GPS Garmin Edge 130.

17 kwietnia wystartuje wirtualna zabawa dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin, Tacx i innych trenażerów. Co trzy dni, w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect, pojawiały się będą wyzwania, w ramach których rywalizować będzie można na trasach zawodów w Gdańsku, Kolbudach i Sopocie.

Tak jak było to planowane w tradycyjny sposób, odbędą się trzy etapy. Będzie je można natomiast pokonać w ciągu kilku dni. Terminy wyglądają następująco: 

  • 17-19.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Gdańsk
  • 20-22.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Kolbudy 
  • 23-25.04.2020 w godz 00:00 do godz 16:00 trasa Sopot 

KRĘĆ, AŻ OSIĄGNIESZ NAJLEPSZY WYNIK

By wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.startlist.pl/zapisy i dołączyć do grupy Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect. Za jej pośrednictwem będzie można pobrać trasy kolejnych etapów na urządzenie Garmin sparowane z trenażerem. Przez 64 godziny każdą z nich będzie można pokonać dowolną liczbę razy. Jednak link do najlepszego wyniku w aplikacji Garmin Connect należy wysłać do godz. 16:00 ostatniego dnia każdego etapu na adres: garminmtb@gmail.com (można to zrobić bezpośrednio z aplikacji Garmin Connect). Na podstawie zgłoszeń przygotowana zostanie oficjalna klasyfikacja każdego etapu.

WYGRAJ GARMIN EDGE 130

W czasie Garmin MTB Series Connect na profilu https://www.facebook.com/mtbseries rozegrane zostaną trzy konkursy, w których wygrać będzie można liczniki Garmin Edge 130. Szczegóły podane zostaną wraz zapowiedzią każdego etapu (16, 19 i 22 kwietnia). Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają także 10% zniżki na opłatę startową na jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series, które w związku z obecną sytuacją przesunięte zostały na wrzesień i październik 2020 roku.

Poniżej materiały instruktażowe:

JAK SPAROWAĆ URZĄDZENIA?

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA GARMIN CONNECT

Już teraz w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect dostępne są trasy testowe, które pozwalają przygotować się do rywalizacji. Filmy, ze wskazówkami dotyczącymi tego, jak dołączyć do zabawy, znaleźć można także na stronie: www.mtbseries.pl

Garmin MTB Series Connect możesz bezpośrednio śledzić na na stronach:

https://www.facebook.com/garminpolska
https://www.facebook.com/mtbseries

COMMENTS

DISQUS: 0