Grosza daj Rychlebom… na nowe ścieżki!

HomeSport

Grosza daj Rychlebom… na nowe ścieżki!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Na redakcyjną skrzynkę trafił apel Pawła Hornika z Rychlebskich Ścieżek. Miejsca, które jest bardzo dobrze znane i bliskie wielu osobom także w Polsce. Przeczytajcie uważnie.

Cześć rowerzyści,

już od 10 lat o tej porze roku otwieramy sezon na Rychlebskich Ścieżkach i zawsze od wiosny spotykamy się na szlakach. Rowerzysta potrzebuje dobrych tras, a centrum ścieżkowe potrzebuje rowerzystów. W naszym przypadku traktujemy was, gości z Polski, jak naszych rodaków. Często gościmy was więcej niż rowerzystów czeskich i wiemy, że bez was byłoby ciężko utrzymać nasze centrum. W tym roku nie możemy jednak otworzyć szlaków; smutne jest także to, że granica między nami pozostaje zamknięta. Bez względu na wszystko, nasz zespół od początku marca pracuje nad tym, aby szlaki były gotowe, jak tylko zakazy zostaną zniesione. Niestety, z powodu koronawirusa i zamknięcia naszej bazy nie mamy źródła dochodów, a musimy utrzymać ludzi i nasze działanie tak, aby móc ruszyć po ponownym otwarciu. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z crowdfundingu. Do tej pory w ciągu kilku dni udało się nam już zebrać pierwszą część pieniędzy na nowe trasy. Teraz prosimy was o datki na renowację szlaków po ataku kornika i zniszczeniach spowodowanych wichurami.

Jeśli masz dobre wspomnienia z wizyty na Rychlebach, teraz możesz przyczynić się do ich ratowania. Pieniądze będą wykorzystane na rekonstrukcję szlaków i usunięcie szkód. Dziękujemy za każdy datek i udostępnianie tej wiadomości. Czekamy na was z niecierpliwością, do zobaczenia, jak tylko sytuacja się uspokoi.

Pavel Hornik

Link do zbiórki funduszy na rozbudowę Rychlebskich Ścieżek w serwisie crowdfundingowym hithit.com: Nový trail Rychlebských stezek


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0