1 marca. Zimowy Poland Bike Marathon jedzie do Nieporętu

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

1 marca. Zimowy Poland Bike Marathon jedzie do Nieporętu

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Zimowy Poland Bike Marathon, to cykl składający się z trzech wyścigów dla amatorów jazdy na rowerach górskich.

Tegoroczna inauguracja z udziałem aż 370 miłośników dwóch kółek odbyła się w Markach. Teraz czas na drugi etap w Nieporęcie. Finał 15 marca w Kobyłce.

Zapraszam na rowerową zimę z Poland Bike do Nieporętumówi Grzegorz Wajs, organizator Zimowego Poland Bike Marathon. – Zapewniamy dobrą zabawę i rywalizację, świetną atmosferę, atrakcyjne trasy w Lasach Nieporęckich z trzema dystansami oraz wartościowe nagrody.

Zimowy Poland Bike Marathon w Nieporęcie będzie miał bazę z Biurem Zawodów w Szkole Podstawowej im. Bronisława Tokaja, przy ul. Dworcowej 9. Nieopodal, w pobliżu ul. Kościelnej na skraju Lasów Nieporęckich znajdą się start i meta wyścigów, rozgrywanych na trzech dystansach: MAX (34 km), MINI (17 km) oraz FAN (6 km).

Mamy istotny bonus sektorowypodkreśla Grzegorz Wajs. – W Zimowym Poland Bike Marathon każdy może poprawić swój „letni” sektor startowy. Spadków nie przewidujemy, co najwyżej będzie można zachować sektor dotychczasowy. Zapraszam do Nieporętu w niedzielę 1 marca!

Zimowy Poland Bike Marathon w Nieporęcie organizowany jest przy współpracy z Urzędem Gminy Nieporęt i siecią SklepRowerowy.pl. Patronat honorowy sprawuje Wójt Gminy Nieporęt.

BIURO ZAWODÓW

Nieporęt, ul. Dworcowa 9 (Szkoła Podstawowa) – 1 marca (niedziela) godz. 8.30-10.30 (dystans FAN) i godz. 8.30-11.30 (dystanse MINI i MAX)

PROGRAM ZAWODÓW

8.30-10.30 – zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.30-11.30 – zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
10.50 – ustawianie na starcie dystansu FAN (sektor I – rocznik 2006-2007, sektor II – rocznik 2008-2009, sektor III – rocznik 2010-2011; sektor IV – 2012-2013)
11.00 – start dystansu FAN (6 km)
11.50 – ustawianie w sektorach (I-IV) na starcie dystansów MINI i MAX
12.00 – start dystansów MINI (17 km) i MAX (34 km)
14.00 – dekoracja dystansów FAN, MINI i MAX

Więcej na www.zimowy.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0