Zimowy Poland Bike Marathon 2020 już w lutym

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Zimowy Poland Bike Marathon 2020 już w lutym

LOTTO Poland Bike Marathon w Żabiej Woli
LOTTO Poland Bike Marathon w Jabłonnie
16 sierpnia. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli
LOTTO Poland Bike Marathon w Nowym Dworze Mazowieckim
Dziesiąty sezon LOTTO Poland Bike Marathon wystartował w Otwocku

Rowerowa zima z Poland Bike nadchodzi! Grzegorz Wajs zaprasza amatorów MTB na Zimowy Poland Bike Marathon 2020. Miłośnicy jazdy na rowerach górskich będą ścigać się w trzech podwarszawskich miejscowościach.

Zimowy Poland Bike Marathon odbędzie się 2 lutego w Markach, 1 marca w Nieporęcie i 15 marca w Kobyłce.

Zapraszam na czwartą już rowerową zimę z Poland Bike – mówi Grzegorz Wajs, organizator Zimowego Poland Bike Marathon. – Liczę, że nasza propozycja ponownie przypadnie do gustu kolarskim maratończykom. Zimowy Poland Bike Marathon jest znakomitą rozgrzewką przed nowym sezonem. A jednocześnie ma to wszystko, co charakteryzuje nasz główny cykl LOTTO Poland Bike Marathon. Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe trasy z trzema dystansami, atrakcyjne nagrody i upominki oraz kolarskie miasteczka w ciepłych halach sportowych. Mamy też istotny bonus sektorowy. Zimą każdy może poprawić swój sektor startowy. Spadków nie przewidujemy, co najwyżej będzie można zachować sektor dotychczasowy. Zapraszam na Zimowy Poland Bike Marathon do Marek, Nieporętu, Kobyłki!

Zimowy Poland Bike Marathon będzie rozgrywany na trzech dystansach, których nazwy są doskonale znane uczestnikom LOTTO Poland Bike Marathon. Na każdym z trzech etapów dzieci i młodzież będą rywalizować na dystansie FAN (6-9 km), a dorośli wybiorą dystans MINI (16-20 km) lub MAX (30-35 km). Podobnie jak w sezonie letnim, tak i zimowym – oprócz wielu kategorii wiekowych na każdym z dystansów – będą prowadzone klasyfikacje drużynowa i rodzinna. Do klasyfikacji generalnej zostaną zaliczone punkty z dwóch najlepszych startów. Zimowy Poland Bike Marathon wchodzi w skład punktacji Omnium Poland Bike, która uwzględnia m.in. LOTTO Poland Bike Marathon.

Zimowy Poland Bike Marathon organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta Marki, Urzędem Gminy Nieporęt, Urzędem Miasta Kobyłka oraz siecią SklepRowerowy.pl.

Więcej na www.zimowy.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

COMMENTS

DISQUS: 0