Co i po jakim czasie wymienić w rowerze? Tech Talk 002

HomeSprzętWideo

Co i po jakim czasie wymienić w rowerze? Tech Talk 002

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kontynuujmy nasze rozmowy o sprzęcie. Dziś zastanówmy się nad tym, co najpierw wymienić w fabrycznie nowym Specialized Chisel 2019.

Kupujesz rower, jeździsz coraz więcej, startujesz w pierwszych maratonach. Na wspólnych treningach i wypadach na wyścigi podpatrujesz sprzęt u znajomych i słuchasz, że to jest super, a to koniecznie powinieneś mieć.

Po pierwszym odcinku Tech Talk, napisał do mnie Sławek. W mailu zadał pytanie: Mam Specialized Chisel, zacząłem od wakacji jeździć w maratonach, w nadchodzącym sezonie chce jeszcze więcej się pościgać. Co i czy w ogóle powinienem wymienić w rowerze?”.

Nie każda z porad musi mieć dla Ciebie sens (nawet ta moja), ale w poniższym wideo postaram się powiedzieć, co moim zdaniem najlepiej wymienić na początku, z czym poczekać, a co będzie służyć długie lata. Zapraszam do oglądania wideo! :)

Jeżeli macie pytania, sprzętowe lub ogólnie rowerowe to śmiało je zadawajcie poprzez email: programcykliczny@gmail.com Jeżeli będę potrafił udzielić porady, to na pewno spróbuję pomóc.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0