Co i po jakim czasie wymienić w rowerze? Tech Talk 002

Co i po jakim czasie wymienić w rowerze? Tech Talk 002

REKLAMA
Zrób ścigacza ze średniaka
Ruszają nowe testy Meridy, zapisz się już dziś!
Cisowianka Mazovia MTB Marathon zaprasza do Ciechanowa
Startuje nowy sezon testów Meridy, zapisz się już dziś!
Kross rozszerza współpracę z firmą ABUS

Kontynuujmy nasze rozmowy o sprzęcie. Dziś zastanówmy się nad tym, co najpierw wymienić w fabrycznie nowym Specialized Chisel 2019.

Kupujesz rower, jeździsz coraz więcej, startujesz w pierwszych maratonach. Na wspólnych treningach i wypadach na wyścigi podpatrujesz sprzęt u znajomych i słuchasz, że to jest super, a to koniecznie powinieneś mieć.

Po pierwszym odcinku Tech Talk, napisał do mnie Sławek. W mailu zadał pytanie: Mam Specialized Chisel, zacząłem od wakacji jeździć w maratonach, w nadchodzącym sezonie chce jeszcze więcej się pościgać. Co i czy w ogóle powinienem wymienić w rowerze?”.

Nie każda z porad musi mieć dla Ciebie sens (nawet ta moja), ale w poniższym wideo postaram się powiedzieć, co moim zdaniem najlepiej wymienić na początku, z czym poczekać, a co będzie służyć długie lata. Zapraszam do oglądania wideo! :)

Jeżeli macie pytania, sprzętowe lub ogólnie rowerowe to śmiało je zadawajcie poprzez email: programcykliczny@gmail.com Jeżeli będę potrafił udzielić porady, to na pewno spróbuję pomóc.

COMMENTS

DISQUS: 0