Wyniki 1. dnia Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym – Szczekociny 2020

Wyniki 1. dnia Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym – Szczekociny 2020

REKLAMA
Cyklo MTB Żuchliński za nami
GP Kaczmarek Electric MTB w Żarach – po raz pierwszy, ale z przytupem
Andrzej Kaiser po raz czwarty zwycięzcą cyklu Kaczmarek Electric MTB [PR]
Andalucia Bike Race 2015 #1
Andalucia Bike Race 2105 #3

Dni poprzedzające tegoroczne mistrzostwa obfitowały w opady deszczu. Nie inaczej było także od rana w Szczekocinach podczas pierwszego dnia rywalizacji. Poniżej medaliści pierwszego dnia Mistrzostw Polski. Nie są to jeszcze pełne wyniki, ale zostaną uzupełnione w miarę publikacji ich przez sędziów.

Poniżej przypominam przejazd runy nagrany przez Bartka Miklera:

Na niedzielę zaplanowane są następujące wyścig:

  • 10:00 – Juniorka Młodszy
  • 10:45 – Junior Młodsza
  • 11:30 – Junior
  • 12:45 – Elita i U23 kobiet oraz minutę później juniorka
  • 13:45 – Elita i U23 mężczyzn

Z wyścigów Juniora oraz Elity kobiet i mężczyzn będę robił relację live na naszym fanpage.


Masters kobiety:

  1. Marzena Moniuszko – 0:30:33
  2. Marta Balcerzak – JF Duet Goleniów – 0:34:19 / +3:46
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki / 0:34:30 / +3:57

Masters I:

  1. Przemysław Baranowski – Białobłocki Procoaching – 0:51:01
  2. Maksymilian Bieniasz – Bieniasz Bike Elmex Electric – 0:51:44 / +0:43
  3. Maciej Iwko – Niezrzeszony – 0:51:46 / +00:45

Masters IIA:

  1. Rafał Chmiel – FSD Sport – 0:49:31
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com – 0:50:18 / +0:47
  3. Mirosław Bieniasz – Bieniasz Bike Elmex Electric – 0:50:49 / +1:18

Masters IIB:

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric – 0:50:17
  2. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team – 51:58 / +1:41
  3. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski – 0:53:08 / +2:48

Masters IIIA:

  1. Dariusz Hlek – 0:43:53
  2. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny – 0:44:18 / +0:25
  3. Aleksander Gawryluk – Diversey Team – 0:44:36 / +0:43

Masters IIIB:

  1. Krzysztof Gierczak – Krys Cyclo Przemyśl – 0:46:09
  2. Jerzy Stękiel – T4B Team – 0:46:53 / +0:44
  3. Mariusz Kowalczyk – MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy 0:49:55 / +03:46

Masters IVA:

  1. Artur Spławski – Merx Team Wągrowiec – 0:47:15
  2. Grzegorz Repiński – 0:47:36 / +0:21
  3. Wojciech Bartolewski – ecocolor.pl – 0:49:23 / +2:08

Masters IVB:

  1. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna – 0:47:10
  2. Marek Sorbian – KS Team Hurom Masters – 0:50:40 / +3:30
  3. Andrzej Misina – GK Gliwice – 0:51:31 / +4:21

Masters V:

  1. Zbigniew Krzeszowiec – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Edward Natkaniec – MLKS Baszta Bytów
  3. Edward Nisztuk

Amator:

  1. Kacper Szczepaniak – Szczepan Bike
  2. Marcin Kawalec – IM Motion Specialized Skoda
  3. Jakub Mądry – Strefasportu.pl MW Invest
  1. Rita Malinkiewicz – BMW Sikora Motorsport – 0:42:57
  2. Edyta Jakubowska-Olech – Świecie – 0:45:07 / +2:10
  3. Edyta Kryńska – Dabarti Pie3cki Team – 0:47:24 / +4:27

Pełne wyniki za jakiś czas powinny być dostępne pod tym adresem.

COMMENTS

DISQUS: 0