Wykręć swój rekord dobra dla WOŚP

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Wykręć swój rekord dobra dla WOŚP

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Jak co roku, Cezary Zamana angażuje się w najgłośniejszą i najradośniejszą orkiestrę grającą na ziemskim globie.

To, że wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jest dla mnie oczywiste. To szlachetna inicjatywa, która już od 28 lat robi wiele dobrego dla najmłodszych Polaków, wyposażając krajowe szpitale w najnowocześniejszy sprzętu ratujący życie niemowlaków. Cieszę się, że mogę być częścią tej akcji i zapraszać do niej rowerową społeczność” – mówi ten były znakomity kolarz, a obecnie dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon i szosowego cyklu Road Tour.

Wszyscy miłośnicy rowerów, którzy oprócz wielkiego zapału do uprawiania sportu, mają również wielkie serce do czynienia dobra, mogą wziąć udział w licytacji Złotej Karty Zamana Group na sezon 2020 (https://allegro.pl/oferta/zlota-karta-zamana-group-na-sezon-2020-8817621181). Daje ona automatyczny start we wszystkich imprezach organizowanych przez Cezarego Zamanę w tym roku. Jej właściciel będzie w pełni usatysfakcjonowany czekającymi na niego zawodami, poczynając od zimowego cyklu Northtec MTB Zimą, przez Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Road Tour, a kończąc na etapówkach Gwiazda Południa i Gwiazda Północy. Złota Karta umożliwia także ściganie się w kultowej imprezie jaką jest MTB 24H Marathon.

Złota Karta Zamana Group to także:

  • Oszczędność czasu: automatyczna obecność na liście startowej bez konieczności zapisywania się za każdym razem.
  • Gwarantowane miejsce na Parkingu VIP podczas imprez
  • Numer startowy z pierwszej setki numerów na każde zawody
  • Własny spersonalizowany numer startowy na imprezy MTB
  • Własny spersonalizowany numer na wyścigi Road Tour
  • Upominek-niespodzianka.

Charytatywna aukcja Złotej Karty potrwa do piątku 31 stycznia.

Z całego serca zachęcam wszystkich do udziału w licytacji. Kilka naszych kliknięć może sprawić, że realnie przyczynimy się do poprawy opieki medycznej nad noworodkami, dając im możliwość szczęśliwego życia” – podsumowuje Cezary Zamana.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0