Kalendarz Pucharu Strefy MTB Sudety 2020

HomeZapowiedzi

Kalendarz Pucharu Strefy MTB Sudety 2020

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Strefa MTB Sudety to sieć specjalnie wytyczonych tras rowerowych, której genezą był pierwotnie dużo mniejszy projekt – Strefa MTB Głuszyca. Dziś liczy już ponad 500 km. Równolegle z samą strefą lokalne stowarzyszenia organizowały w tym samym rejonie zawody w kolarstwie górskim. Naturalnym krokiem było ich połączenie w Puchar Strefy MTB Sudety, który od kilku lat świetnie się rozwija.

Organizatorzy do udziału chcą zachęcić mniej doświadczonych pasjonatów kolarstwa oferują oprócz dystansu Mini i Mega, także dystans Fun, którego długość wahać się będzie między 8 i 12 km. Drugą nowością jest wprowadzenie osobnej klasyfikacji e-rowerów na dystansie Mega.

  • 25 kwietnia 2020 – Bardo
  • 9 maja 2020 – Walim
  • 24 maja 2020 – Mieroszów
  • 24 lipca 2020 – Jodłownik
  • 23 sierpnia 2020 – Srebrna Góra
  • 27 września 2020 – Bielawa

Jak się jednak okazuje to nie wszystko co organizatorzy w 2020 roku mają do zaoferowania, bo słychać o kolejnych projektach, które ponoć będą wykraczać poza granice Strefy….

Więcej informacji na stronie internetowej oraz fanpage.

A jeśli szukasz więcej informacji na temat zawodów w kolarstwie górskim w sezonie 2020, to znajdziesz je pod tym linkiem: kalendarz 2020. Lista jest na bieżąco aktualizowana, a już niedługo wszystkie te zawody zostaną wprowadzone do naszego kalendarza.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0