Accent Racing Team odkrywa karty!

HomeSportINFORMACJE PRASOWE

Accent Racing Team odkrywa karty!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Trzech zawodników mocno skupiających się na wyścigach przełajowych połączy swoje siły i będzie wspólnie ścigało się w drużynie pod egidą marki Accent. W sezonie letnim Accent Racing Team będzie również obecny na wyścigach MTB czy szosowych.

Accent Racing Team to projekt, który w pierwszym roku działalności będzie zrzeszał trzech zawodników: Bartosza Miklera, Karola Dziambora i Pawła Wiendlochę. Polska marka Accent mająca w ofercie rowery, części oraz akcesoria rowerowe będzie sponsorem drużyny i zapewni jej zaplecze sprzętowe. Pierwszą okazją do sprawdzianu nowej formuły będą Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym w Szczekocinach.

Bartosz Mikler to niewątpliwie gwiazda kolarstwa przełajowego w naszym kraju, multimedalista mistrzostw Polski, wielokrotny reprezentant kraju, a także uczestnik mistrzostw świata i Europy. 25-letni wychowanek Victorii Jarocin w nowych barwach chce sięgnąć po tytuł Mistrza Polski w kolarstwie przełajowym, a następnie na początku lutego zaprezentować się z jak najlepszej strony w Mistrzostwach Świata w Szwajcarii.

“To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie i zastrzyk motywacji. Od dłuższego czasu współpracuję z marką Accent, jednak ten projekt zmieniając formułę naszych działań, daje mi nowe możliwości. Mamy ambitne plany na rok 2020 – zobaczycie nas głównie na wyścigach przełajowych, bo taki jest główny zamysł drużyny. Podczas sezonu letniego będziemy obecni na maratonach MTB oraz na szosie” – komentuje Mikler.

17-letni Karol Dziambor również najlepiej czuje się w sezonie przełajowym. Dla wielokrotnego zwycięzcy Pucharów Polski, a także reprezentanta kraju w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy, rok 2020 będzie świetną okazją do rozwinięcia skrzydeł.

“Obecność w drużynie Accent Racing Team to dla mnie duża szansa. Marka Accent zapewnia nam odpowiednie zaplecze niezbędne do stałego rozwoju, a między nami panuje świetna atmosfera. Pokrywam duże nadzieje z nadchodzącym sezonem, w którym chcę pokazać się z jak najlepszej strony w szosowych mistrzostwach Polski oraz wyścigach w formule XCM. Dodatkowym atutem dla mnie jest szansa jazdy w jednych barwach z Bartkiem – będę miał na pewno okazję wiele się od niego nauczyć i czerpać z współpracy z nim wiele benefitów” – podsumował Dziambor.

Paweł Wiendlocha ściga się w wyścigach przełajowych w kategorii Masters I. Na co dzień jest menedżerem marki Accent – zarządza całym procesem powstawania produktów i ich wprowadzania na rynek. Ma za sobą karierę zawodowego maratończyka MTB – obecnie w sezonie letnim także startuje w maratonach czy etapówkach MTB.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0