Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Puchar Świata CX, Heusden-Zolder

HomeKomentarze

Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Puchar Świata CX, Heusden-Zolder

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Heusden-Zolder – mój pierwszy start w Pucharze Świata w kolarstwie przełajowym. Życie płata figle. Choroby, kraksy, kontuzje, pech. Moje kolano troszkę odżyło. Oczywiście, że nie czuję się w pełni sił ale sezon ucieka nieubłaganie. Doświadczenie jakie teraz zbiorę nie przepadnie. Teraz miałam wsparcie ekipy z Belgii więc postanowiłam wykorzystać ten luksus.

Numer 77, start z ósmej linii a za mną jeszcze ze trzy linie. Niesamowite uczucie przedzierać się przez taką grupę. Pierwsza runda to ciągle „korki” i dużo więcej biegania niż na pozostałych rundach. Tu jakiś wplątany rower, tu nagła zmiana kursu, tam przepychanka do zjazdu.

Piękna trasa. Dynamiczna, techniczna, krótkie podjazdy (podbiegi) i sporo prostych odcinków. Na pewno zapadnie i w pamięć i z przyjemnością na nią wrócę. Przed dublem nie uciekłam tym razem, ale nie mam sobie nic do zarzucenia bo walczyłam o każdą pozycje.

Choć niektórym wydaje się teraz bez sensu, to ja wierzę, że to co robię teraz za jakiś czas zaprocentuje


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0