Miłosz Ośko (Warszawski Klub Kolarski) – Mistrzostwa Warszawy w kolarstwie przełajowym

HomeKomentarze

Miłosz Ośko (Warszawski Klub Kolarski) – Mistrzostwa Warszawy w kolarstwie przełajowym

fot. Dron Point

Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Toi Toi Cup, Mlada Boleslav
Ceylin del Carmen Alvarado z tytułem Mistrzyni Europy w kolarstwie przełajowym
Wyniki – 14-15 stycznia 2017
Mirosław Bieniasz (Bieniasz Bike) – Odersky Pohar CX, Czechy
Szczepan Paszek (Bikestacja/Fitwheels): “to był dla mnie najboleśniejszy fizycznie wyścig w tym sezonie”

Ostatni weekend był dla mnie bardzo udany – w sobotę wygrana w Pucharze Polski w Toruniu, a w niedzielę w Mistrzostwach Mazowsza rozgrywanych na warszawskim Służewcu.

Fajnie jest wreszcie wystartować w wyścigu, który jest bardzo blisko domu. Nie trzeba się zrywać z samego rana, aby dojechać na miejsce zawodów.

Trasa Mistrzostw Mazowsza była bardzo kręta i techniczna, mało było na niej długich prostych, na których można by było mocniej przycisnąć. Duża ilość zakrętów w połączeniu z niewielkim błotem sprawiła, że była naprawdę ciekawa.

W wyścigu startowało kilku mocnych zawodników takich jak Adam Żuber, Piotrek Kryński czy Paweł Król. Od samego początku jechałem z przodu razem z Piotrkiem i Adamem. W trakcie wyścigu nie popełniłem żadnego wielkiego błędu i utrzymałem swoją przewagę. Wyścig wygrałem zarówno w juniorze jak i elicie.

Forma jest coraz lepsza, jednak do optymalnej formy jeszcze trochę brakuje. Liczę, że do Mistrzostw Polski będzie na tyle dobra, że będę mógł powalczyć o złoty medal.

COMMENTS

DISQUS: 0