Kross Racing Team odkrywa karty. Nowe stroje dla Mai Włoszczowskiej i spółki

HomeSportINFORMACJE PRASOWE

Kross Racing Team odkrywa karty. Nowe stroje dla Mai Włoszczowskiej i spółki

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kross Racing Team zdradza coraz więcej tajemnic przed startem najbliższego sezonu. Jedną z nich są stroje, w których drużyna będzie prezentować się na kolarskich trasach.

Dominującym kolorem nowych strojów jest czerń oraz biel. Nie zabrakło również elementów związanych z narodowymi barwami w odcieniu czerwonego. W podobnej tonacji kolorystycznej były stroje Kross Racing Team na początku istnienia zespołu. Powrót do dziedzictwa odnosi się także do urodzin marki KROSS, która w sierpniu przyszłego roku będzie świętować 30. rocznicę funkcjonowania.

Zmiana w stosunku do ostatniego sezonu ma na celu połączenie historii KROSS z tym, że nasz zespół nie stoi w miejscu, dynamicznie się rozwija, cały czas szukając nowych rozwiązań oraz udoskonaleń w każdym obszarze. Nowy projekt ubioru dla reprezentantów teamu ma również na celu wyróżnienie się na tle konkurencjipowiedział Kornel Osicki, menedżer Kross Racing Team i trener kadry narodowej w kolarstwie górskim.

Zaprezentowane stroje mogą pochwalić się najnowszym designem i podkreślają, że idziemy w zgodzie z obowiązującymi trendami. Wierzę, że charakterystyczny projekt przyniesie nam szczęście podczas najważniejszych wydarzeń przyszłego sezonudodała Maja Włoszczowska, zawodniczka Kross Racing Team.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0