Kross Racing Team odkrywa karty. Nowe stroje dla Mai Włoszczowskiej i spółki

Kross Racing Team odkrywa karty. Nowe stroje dla Mai Włoszczowskiej i spółki

REKLAMA
Puchar Świata XCO 2019 – NMNM [wyniki]
Top10 Polaków i Polek wg. rankingu UCI
Bartłomiej Wawak drugi w klasyfikacji generalnej na Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours
Cyprus Sunshine Cup 2017 – Afxentia #2
Wyniki – 14-15 września 2019

Kross Racing Team zdradza coraz więcej tajemnic przed startem najbliższego sezonu. Jedną z nich są stroje, w których drużyna będzie prezentować się na kolarskich trasach.

Dominującym kolorem nowych strojów jest czerń oraz biel. Nie zabrakło również elementów związanych z narodowymi barwami w odcieniu czerwonego. W podobnej tonacji kolorystycznej były stroje Kross Racing Team na początku istnienia zespołu. Powrót do dziedzictwa odnosi się także do urodzin marki KROSS, która w sierpniu przyszłego roku będzie świętować 30. rocznicę funkcjonowania.

Zmiana w stosunku do ostatniego sezonu ma na celu połączenie historii KROSS z tym, że nasz zespół nie stoi w miejscu, dynamicznie się rozwija, cały czas szukając nowych rozwiązań oraz udoskonaleń w każdym obszarze. Nowy projekt ubioru dla reprezentantów teamu ma również na celu wyróżnienie się na tle konkurencjipowiedział Kornel Osicki, menedżer Kross Racing Team i trener kadry narodowej w kolarstwie górskim.

Zaprezentowane stroje mogą pochwalić się najnowszym designem i podkreślają, że idziemy w zgodzie z obowiązującymi trendami. Wierzę, że charakterystyczny projekt przyniesie nam szczęście podczas najważniejszych wydarzeń przyszłego sezonudodała Maja Włoszczowska, zawodniczka Kross Racing Team.

COMMENTS

DISQUS: 0