Plan na weekend 50/2019

HomeRóżności

Plan na weekend 50/2019

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


50. weekend roku. Do końca roku coraz bliżej… To oznacza, że coraz większymi krokami zbliżają się … nie, nie Święta i Nowy Rok. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym! 11-12 stycznia 2020 w Szczekocinach.

Jednocześnie pracy domowej ewidentnie nie odrobili działacze, bo ten okres powinien być wypełniony startami przed docelową imprezą, a w kalendarzu PZKol może nie pustki, ale spore przeciągi.

Na szczęście natura nie znosi próżni i luki te wypełniane są lokalnymi zawodami, których w ten weekend wyjątkowo dużo. Co prawda w sobotę mamy Puchar Polski w kolarstwie przełajowym w Toruniu, organizowany przez TKK Pacific Toruń, ale za to w niedzielę…

  • w Szczecinku – Scott Cyclocross Challenge
  • w Gdyni na Torze off-road Chwarzno – dre rowery cyclocross Przyjaźń 2019
  • na warszawskim Torze Wyścigów Konnych – Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza
  • na warszawskim Targówku – Przełajowy Rajd Rodzinny
  • we Wrocławiu – Wyścig CX & Traclo dla Alexa #2

W kalendarzu UCI lekkie rozprężenie w krajach BeNeLuxu, żeby kolarze mogli złapać oddech przed bardzo intensywną końcówką roku. Ale nie do końca, bo w sobotę dvv verzekeringen trofee, a w niedzielę można by rzec kultowy Vlaamse Druivencross, znany z wysokiej jakości błota ;)

W sobotę także kolejna odsłona Toi Toi Cup, co oznacza że pewnie na starcie zobaczymy kilka polskich nazwisk, a już od kilku dni trwają i przez cały weekend odbywać się jeszcze będą Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0