Aleksandra Dawidowicz poprowadzi kolarzy KS Luboń Skomielna Biała

Aleksandra Dawidowicz poprowadzi kolarzy KS Luboń Skomielna Biała

Kadra Polski MTB na IO Londyn 2012
Aleksandra Dawidowicz kończy karierę sportową
Mistrzostwa Europy XCO – Moskwa 2012
Aleksandra Dawidowicz zadebiutowała w barwach Bi&Esse Carrera
Ola Dawidowicz: we Włoszech jest inne kolarstwo.

Mistrzyni Świata, Europy, zdobywczyni Pucharu Świata, 7. zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie, 10. w Pekinie – to najważniejsze choć nie jedyne osiągnięcia jednej z najlepszych kolarek górskich w Polsce, Aleksandry Dawidowicz. W ubiegłym roku zakończyła swoją bogatą karierę zawodniczki, a od tego roku rozpoczęła, miejmy nadzieję, równie bogatą karierę jako trener kolarstwa.

Miło na poinformować, że ta wielce utytułowana zawodniczka od grudnia tego roku podjęła się współpracy z KS LUBOŃ Skomielna Biała, w którym obejmie opieką trenerską większość zawodników naszego klubu.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować dotychczasowemu opiekunowi kolarzy Robertowi Baścikowi za jego dokonania w naszym klubie. Pod jego trenerskim okiem KS LUBOŃ Skomielna Biała stał się czołowym klubem MTB w Polsce zdobywając m.in. tytuł najlepszego klubu w kategorii juniorek młodszych, juniorów, 2. i 3. miejsce w Pucharze Polski MTB, a także wiele indywidualnych medali Mistrzostw Polski, Mistrzostw Małopolski oraz szereg zwycięstw w wyścigach na terenie Polski i poza granicami kraju.

Nowemu trenerowi – Oli Dawidowicz – życzymy równie spektakularnych osiągnięć z zawodnikami KS LUBOŃ Skomielna Biała w kolejnych sezonach.

COMMENTS

DISQUS: 0