Aleksandra Dawidowicz poprowadzi kolarzy KS Luboń Skomielna Biała

HomeINFORMACJE PRASOWE

Aleksandra Dawidowicz poprowadzi kolarzy KS Luboń Skomielna Biała

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Mistrzyni Świata, Europy, zdobywczyni Pucharu Świata, 7. zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie, 10. w Pekinie – to najważniejsze choć nie jedyne osiągnięcia jednej z najlepszych kolarek górskich w Polsce, Aleksandry Dawidowicz. W ubiegłym roku zakończyła swoją bogatą karierę zawodniczki, a od tego roku rozpoczęła, miejmy nadzieję, równie bogatą karierę jako trener kolarstwa.

Miło na poinformować, że ta wielce utytułowana zawodniczka od grudnia tego roku podjęła się współpracy z KS LUBOŃ Skomielna Biała, w którym obejmie opieką trenerską większość zawodników naszego klubu.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować dotychczasowemu opiekunowi kolarzy Robertowi Baścikowi za jego dokonania w naszym klubie. Pod jego trenerskim okiem KS LUBOŃ Skomielna Biała stał się czołowym klubem MTB w Polsce zdobywając m.in. tytuł najlepszego klubu w kategorii juniorek młodszych, juniorów, 2. i 3. miejsce w Pucharze Polski MTB, a także wiele indywidualnych medali Mistrzostw Polski, Mistrzostw Małopolski oraz szereg zwycięstw w wyścigach na terenie Polski i poza granicami kraju.

Nowemu trenerowi – Oli Dawidowicz – życzymy równie spektakularnych osiągnięć z zawodnikami KS LUBOŃ Skomielna Biała w kolejnych sezonach.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0