Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Owocowy Przełaj, Puchar Polski CX, Laskowice Pomorskie

Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Owocowy Przełaj, Puchar Polski CX, Laskowice Pomorskie

Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – PP CX, Żagań
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Enduro MTB Series, Przesieka
Wyniki – 13-14 października 2018
Bartosz Mikler: “Zabrakło jeszcze jednej agrafki do zwycięstwa.”
Bartek Mikler (Victoria Jarocin Accent) podsumowuje ostatnie starty przed Mistrzostwami Polski

Jedna z lepiej zorganizowanych imprez przełajowych w kraju. Trasa szeroka na minimum trzy metry! Na wyścigu takie gwiazdy jak Kwiato, Gołaś, które przyciągnęły sporo kibiców na to wydarzenie. Tu można poczuć się jak w Belgii. Brakowało tylko dużej ilości piwa i pobierania opłat za wstęp.

Zaraz po stracie, razem z Markiem na pierwszym zjeździe mieliśmy bliskie spotkanie z przebiegających dzieciakiem przez trasę. Prędkość ok. 45km/h. Marek wleciał w chłopaka, a ja zaraz za nim przeleciałem przez kierownicę uderzając o glebę. Rower poleciał parę metrów dalej. W całym tym szoku dosyć szybko się pozbierałem (trochę zabolał mnie lewy bark, adrenalina jednak zrobiła swoje). Było sporo nadrabiania i przechodzenia, żeby ponownie złapać kontakt z czołówką. Na pierwszej rundzie była do zgarnięcia premia specjalna (+100 PLN). Wygrałem ją! Dojechał do mnie Konwa. Byłem tak mocno zagotowany pierwszą rundą, kolega wykorzystał to i mi poprawił. Tego dnia muszę zadowolić się drugim miejscem.

Bark mocno boli (to nie ten bark, który miałem wystawiony dwa razy). Mam nadzieję, że w środku nic się nie zadziało i wszystko jest na swoim miejscu. Kolejny start na Bryksy jest pod wielkim znakiem zapytania :(

[przyp.red. – Bartek w skutek upadku naderwał torebkę stawu barkowego i czeka go co najmniej dwa tygodnie przerwy]

COMMENTS

DISQUS: 0