Pokaż swoją moc – startuje kolejna edycje Elite Race

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Pokaż swoją moc – startuje kolejna edycje Elite Race

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Zima to czas, w którym możesz znakomicie przygotować się na nadchodzący sezon kolarski nie wychodząc przy tym z domu!

Trenując z nowoczesnym, interaktywnym trenażerem, jak Elite Direto X, mamy możliwość zbudować przez zimne miesiące znakomitą formę na lato nie wychodząc przy tym z domu.

Co jednak, gdy brakuje nieco motywacji do domowego kręcenia kolejnych kilometrów?

Marka Elite od lat pomaga „wątpiącym” poczuć nutkę rywalizacji, organizując Elite Race! Dzięki tej inicjatywie możesz pościgać się ze z innymi kolarzami, spotykając się w wybranych miejscach w Twojej okolicy.

Gdzie odbywa się Elite Race?

W wybranych sklepach rowerowych w całym kraju przygotowane zostaną stanowiska z najnowszymi trenażerami Elite Direto X. Weź udział w zimowym klasyku i poczuj adrenalinę towarzyszącą rywalizacji. Rywalizacja będzie odbywała się na znanych i lubianych trasach z platformy Zwift.

Lista sklepów uczestniczących w Elite Race 2019

Kiedy startuje wyścig?

Eliminacje rozpoczną się 18 listopada 2019 i potrwają aż do 29 lutego 2020. W tym czasie masz szansę zakwalifikować się do Wielkiego Finału, który odbędzie się 29 lutego (mężczyzni) i 7 marca 2020 (kobiety).

Sklepy rowerowe biorące udział w Elite Race przygotują trenażery Elite Direto X wraz z monitorami do wyświetlania trasy wyścigu. Wszyscy uczestnicy będą konkurować na tej samej wirtualnej trasie.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym rywalizowali. Pula nagród na sklep, to równowartość 1200 pln.

Regulamin i szczegóły na stronie organizatora: http://elite-trenazery.pl/elite-race/


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0