Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Poldercross, Kruibeke / Superprestige, Gieten

Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Poldercross, Kruibeke / Superprestige, Gieten

Wyniki – 26-27 października 2019
Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Puchar Świata CX, Heusden-Zolder
Barbara Borowiecka (PrinzWear Szczepan Bike) – Puchar Polski w kolarstwie przełajowym, Kartuzy
Wyniki – 1-3 listopada 2019
Przełajowy sukces i porażka Barbary Borowieckiej

W sobotę ścigałam się w Kruibeke w wyścigu Poldercross (UCI C2). Trasa w dużej mierze prowadziła trawersami. Dla mnie to coś nowego, ale i fajnego. Z pewnością muszę potrenować płynne przejazdy po śliskich zboczach. Zajęłam 23 m-ce na 41 startujących. Co ciekawe Sanne Cant się wycofała, a Sophie De Boer nie ukończyła z powodu defektu (pełne wyniki).

Niedziela to Telenet Superprestige w Gieten (UCI C1). Tym razem pech. Kapeć tuż po starcie dał stratę i tak już dalekiej pozycji (mam mało punktów UCI, więc jestem daleko rozstawiona na starcie) . Na pierwszym boksie zmiana i ogień. Trasa prowadziła plażą, ale było mokro więc piasek ubity i dawał się szybko przejechać. A skoro mokro, to i kilka błotnych sekcji. W pamięć zapadły mi 2 zjazdy ponieważ w rzadkim, głębokim błocie były naturalnie ukryte kamienie i warto było pamiętać swoją bezpieczną nitkę. Cóż, proste w teorii, bo w praktyce złapałam gdzieś 2 raz kapcia. Mimo to ukończyłam na 29 (bez dubla) pozycji na 55 startujących (pełne wyniki).

Już w środę kolejny start… Kermicross (UCI C2) w Ardooie.

Korzystając z okazji dziękuję firmom, które mnie wspierają: Szczepan Bike Giant Gorzów, Sunshine Bikes Mallorca, Royal Box, Sportowiec-dietetyka i psychologia, Unit, Diet & More, Dandy Horse Wheels, CrazyBiker, Prinz Sport Wear oraz uczelni AWF Gorzów Wielkopolski.

Zachęcam do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku i Instagramie.

COMMENTS

DISQUS: 0