Bike Maraton w Sobótce 19 października. Wielki Finał nadciąga

Bike Maraton w Sobótce 19 października. Wielki Finał nadciąga

Bike Adventure 2018. Izery i Karkonosze na jednym widelcu
Wyniki – 23-24 września 2017
Plan na weekend 20/2017
Bike Maraton Kielce Bike – Expo. Nie za płasko, nie za łatwo, nie za sucho…
Bike Maraton 2015 – kalendarz i dużo nowości

Oba wydarzenia miały się pierwotnie odbyć tydzień wcześniej (12 13.10.2019), ale ostateczny termin jest właśnie taki. Jeśli ktoś zapomniał lub jeszcze o tym nie wie – przypominamy i raz jeszcze informujemy: finał Bike Maratonu odbędzie się w sobotę 19 października, a dzień później zakończenie cyklu Szosowy Klasyk Via Dolny Śląsk. Oba wyścigi oczywiście w Sobótce.

Sobótka debiutowała rok temu w kalendarzu Bike Maratonu i był to debiut podwójnie ważny – finał i ostatnia edycja cyklu odbyły się właśnie tam. Miejsce okazało się idealne, trasa odpowiednia, atmosfera wyjątkowa, a wrażenia pozytywne. Bike Maraton w Sobótce się sprawdził i tegoroczny finał również odbędzie się pod Ślężą. Trasa już gotowa, czas na ostatnie odliczanie…

Jedenaście edycji Bike Maratonu za nami. Od kwietniowego startu w Miękini minęło sporo czasu i sporo kilometrów. Czas więc na zakończenie sezonu i ostateczne wyniki w klasyfikacji generalnej cyklu. Wielu zawodników czeka pewnie na ostatni wyścig, ale też na ostatnią galę i dekorację najlepszych zawodniczek, zawodników i teamów oraz tradycyjne losowanie nagród, będące finałem całorocznej charytatywnej akcji „Jedziemy z pomocą”. Dojechać do mety losowania można będzie m.in. na rowerach marki Scott…A potem zabawa i czas na zasłużony odpoczynek.

Finałowa edycja Bike Maratonu to cztery dystanse: FUN będzie miał 19 km i 490 m przewyższenia, CLASSIC to 29 km i 750 m w pionie, MEGA to 56 km i 1450 m przewyższeń, a GIGA zafunduje nam tym razem 78 km i przewyższenie sięgające 2150 m.

Biuro zawodów będzie otwarte od piątku od godz. 16:00 do 20:00. Będzie się znajdowało na parkingu pod Wieżycą, tuż obok Centrum Konferencyjno – Hotelowego „Sobotel”, czyli blisko startu i mety. W dniu maratonu biuro będzie czynne od godziny 8:00 do 10:30.

Zapisy internetowe działają oczywiście przez cały czas: https://bikemaraton.com.pl/rejestracja/

Więcej na https://bikemaraton.com.pl

COMMENTS

DISQUS: 0