Wibmer’s Law – najnowszy film Fabio Wibmera już jest!

HomeRóżnościWideo

Wibmer’s Law – najnowszy film Fabio Wibmera już jest!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Fabio Wibmer to obecnie jedna z największych gwiazd rowerowej sceny YouTube’a oraz pomimo młodego wieku spora osobistość w świecie street-trialu oraz freeride’u. Jego najnowszy projekt, nad którym prace trwały ponad rok, ujrzał właśnie światło dziennie by kolejny raz wywoływać zachwyt i niedowierzanie u widzów. Austriak w swoich produkcjach konsekwentnie stawia na promowanie swojego kraju oraz regionu rodzinnego, którym jest Tyrol. Akcja toczy się więc w takich miastach jak Wiedeń, Salzburg, Linz czy Innsbruck. Jak mówi sam Fabio:

„Zauważyłem że świat pędzi coraz szybciej oraz że szczególnie w wielkich miastach życie społeczeństwa staje się często gorączkowe i stresujące. Widzę to również po sobie. Kiedy wsiadam na rower, jestem w stanie uciec od tego chaosu chociaż na chwilę. Mogę wziąć oddech i wypocząć. Mam nadzieję, że widownia czuje podobnie.”

Do nakręcenia filmu użyto najnowszego sprzętu, w tym wielu kamer GoPro, stabilizatorów ruchu oraz dronów, dzięki czemu po setkach prób otrzymano rewelacyjne ujęcia. Jak zobaczycie na filmie, nie szczędzono również drogich samochodów ;)
Zobaczcie sami, co utalentowany 24-latek ma do zaprezentowania.

Jak wrażenia? Podzielcie się nimi w komentarzu :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0