Nasze ulubione trasy #1 Kris, Michał, Tomek

HomeWideoCiekawostki

Nasze ulubione trasy #1 Kris, Michał, Tomek

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kilka dni temu wrzuciłem na naszą grupę FB swoją aktualną rundę na której (mam nadzieję) gubię kilogramy. Ta trasa pomaga mi wrócić do odpowiedniej dyspozycji i postanowiłem się nią podzielić.

Zaprosiłem też wszystkich chętnych by podrzucali swoje ulubione trasy. Nie koniecznie muszą być to rundy xc. Szczegóły tego wpisu tak jak wspomniałem są na naszej grupie: https://www.facebook.com/groups/grupa.kolarska.mtbxcpl/permalink/2182506085372889/

Dla Wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi trasami informacja jest dość prosta. Nagrajcie film na waszej trasie, na filmie opowiedzcie coś o tej trasie, o okolicy. Ewentualnie możecie to zrobić tekstowo w opisie filmu na YT – warto napisać tam gdzie znajduje się trasa dać link do segmentu na stravie lub jakiegoś innego pliku gps, tak by każdy mógł odnaleźć rundę, ale jednocześnie pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w sieci ;)

Wszystkie nagrania będę dodawał do playllisty na naszym kanale YT i tam będzie można obejrzeć je wszystkie. A dodatkowo co jakiś czas będę dodawał taki artykuł jak ten, w którym będę wybierał trzy trasy i je Wam prezentował.

Pamiętajcie, że ta idea dotyczy każdego zapraszamy do nagrań prosów i totalnych amatorów, tych którzy wolą bardziej na rowerze latać i takich co lubią kontemplować dźwięki lasu, mile widziani są przełajowcy, gravelowcy, wszelkie odmiany kolarstwa górskiego i pochodnych. Linki do nagrań możecie przesyłać do mnie za pomocą maila hoppe.tomek@gmail.com a także pod wspomnianym postem na naszej grupie, wiadomości prywatne na FB też będą ok.

No to zaczynamy:

Kris podesłał mi rundę Zielony Las w Żarach. Jak sam mówi nie jest ona specjalnie trudna, jednak kiedy ją oglądam to stwierdzam, że jednak coś tam na rowerze trzeba umieć. Autor mówi, że trasa jest najlepiej przejezdna od wiosny do późnej jesieni. Sami możecie ocenić na filmie czy warto wybrać się do Żar, gdzie Kris chętnie każdemu pokaże swoje ulubione zakątki.

Jako drugą rundę pokażemy coś dla bardziej ambitnych wielbicieli XC, czyli rundę tegorocznego Pucharu Polski XCO w Żukowie. Nagranie podesłał Michał, który zarówno publicznie jak i w wiadomościach często bardzo chwali tą trasę. Dla mnie to bardzo wymagająca runda, ale może jeżeli będziecie w okolicach Trójmiasta, to będziecie mieli ochotę na odrobinę solidnego XC, runda w Żukowie czeka, a plotka głosi, że w przyszłości może to być trasa Mistrzostw Polski XCO.

Segment na Stravie – https://www.strava.com/segments/18371008

Trzecia i ostatnia dziś trasa, to moja runda z Bydgoskiego Myślęcinka. Wiele fragmentów pokrywa się ze starą trasą naszych zawodów – Kujawia XC, jednak jest to bardzo okrojona wersja, idealna dla kogoś takiego jak ja, który po długim czasie wraca do aktywności fizycznej, lub zaczyna swoją przygodę z rowerem MTB. Zapraszam do oglądania, bo na wideo mówię o niej trochę więcej.

Cała playlista z naszymi trasami jest dostępna pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMz5T6kMqb1gMnpypV-9ZcvzmV5DDWrEE


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0