Dawid Godziek kończy sezon na podium Mistrzostw Świata wyróżniony nagrodą specjalną

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Dawid Godziek kończy sezon na podium Mistrzostw Świata wyróżniony nagrodą specjalną

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Ostatni przystanek sezonu rowerowego Dawid Godziek zakończył wymarzonym rezultatem – brązowym medalem Pucharu Świata podczas Crankworx Whistler w Kanadzie.

Zawody stanowiły ostatni przystanek diamentowej serii mistrzostw FMB World Tour, w których Dawid bierze udział zaledwie od kilku miesięcy i z sukcesem prześciga weteranów. Już po pierwszym sezonie startów zawodnik znalazł się w samej czołówce światowego rankingu, który możecie zobaczyć klikając w link poniżej

https://www.fmbworldtour.com/en/Rankings/9/FMB-World-Ranking.html

„Tor był naprawdę wymagający i techniczny, a treningi utrudnione przez warunki pogodowe. Mimo wszelkich przeciwności wykonałem zaplanowany przejazd, który dał mi 3 miejsce. Tutaj nie było miejsca na najmniejszy błąd, a każda przeszkoda miała wielkie znaczenie w punktacji. Czas na zasłużony odpoczynek… na rowerze w górach J” – podsumowuje Dawid.

Dodatkowo, Dawid został wyróżniony spośród zawodników wszystkich dyscyplin jako „Crankworx World Tour Breakthrough Athlete of the Year”. Nagroda ta przyznawana jest co roku jednemu zawodnikowi za przełomowe osiągnięcia w pierwszym sezonie startów w serii Crankworx. Nagroda jest dla Dawida zdecydowanie zasłużonym tytułem i świetnym zwieńczeniem sezonu. Obserwujcie kanał Godziek Brothers, gdzie zobaczycie więcej szczegółów i relacji z życia oraz treningów Dawida


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0