TREK Śnieżnik Challenge 2019 już sobotę!

TREK Śnieżnik Challenge 2019 już sobotę!

Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu
Nowy Canyon Neuron CF 2019 – komfort i wygoda
Zaprezentowano trasę finałowej edycji Enduro MTB Series
[PR] LOTTO Poland Bike Marathon: czas na Radzymin!
Bike Maraton zaprasza na objazd trasy w Miękini

Zbliża się kolejna edycja wyjątkowych zawodów MTB w Masywie Śnieżnika, czyli Śnieżnik Challenge. Poprzednie edycje bardzo pozytywnie zapisały się w kalendarzu imprez i dlatego ich uczestnicy powracają do Międzygórza, by ponownie zmierzyć się z doskonałą trasą. Na starcie każdego roku pojawiają się znane nazwiska i bardzo prawdopodobne, że tegoroczna edycja będzie miała jeszcze mocniejszą obsadę.

Organizatorzy wprowadzili trochę zmian do trasy Mega prowadząc ją fragmentami nowego systemu Singletrack Galcensis (docelowo 230 km singli), co dodatkowo urozmaica i tak już wysoko ocenianą trasę. Przebieg wariantu MINI pozostaje bez zmian, ale już planujemy urozmaicenie go o singletracki, gdy tylko zostaną oddane do użytku w 2020 roku.

Tegoroczna edycja uzyskała miano TREK Śnieżnik Challenge, gdyż owocna współpraca w poprzednich edycjach zawodów spowodowała większe zaangażowanie firmy TREK Bicycyles i dzięki temu pula nagród znacząco wzrosła. Garmin Polska również po raz kolejny występuję w roli sponsora fundując wysokie modele liczników Edge.

Nagradzani są zwycięzcy w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn, na dystansach MINI i MEGA, za miejsca I do V. W kategoriach wiekowych wręczane będą imienne. Dyplomy, natomiast każdy otrzymuje medal i smycz Finishera oraz w pakiecie startowym wysokogatunkową chustę wielofunkcyjną Śnieżnik Challenge.

Urokliwe Międzygórze tętni życiem w sezonie wakacyjnym, a dodatkowo w dniu 13.07.2019 rowerzyści i kibice opanują miejscowość. Wyzwanie czeka w Masywie Śnieżnika, pora je podjąć… 

COMMENTS

DISQUS: 0