Jarosław Wołosiuk (CryoSpace Olsztyn) – Milko Mazury MTB, Mikołajki

HomeKomentarze

Jarosław Wołosiuk (CryoSpace Olsztyn) – Milko Mazury MTB, Mikołajki

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wyścigi organizowane przez Arkadiusza Całę zawsze budziły we mnie dreszczyk emocji, są naprawdę świetnie przygotowane, a trasy zapierają dech w piersiach. Muszę wspomnieć, że mam do nich sentyment ze względu na to, że właśnie tu zaczęła się moja przygoda z kolarstwem górskim.

Stojąc na starcie widzę kilku bardzo mocnych zawodników, w tym Piotra Kryńskiego z Volkswagen Samochody Użytkowe. Tak więc od samego początku wiedziałem, że lekko nie będzie. Na starcie mocne tempo dyktuje Piotr, dzięki czemu szybko odrywamy się od reszty zawodników i zaczynamy uciekać. Jadąc mocno po zmianach na końcówce pierwszej rundy obaj mylimy trasę, na szczęście wypracowana przewaga nie pozbawia nas prowadzenia. Dojechał do nas kolega z drużyny Andrzej Poczopko, już wtedy wiedziałem, że dla Piotrka to będzie gwóźdź do trumny. Z Andrzejem zaczęliśmy współpracę, która wykończyła kolegę z teamu Volkswagena i wspólnie całe trzecie okrążenie jechaliśmy swoim tempem uzyskując 9 minutową przewagę nad Piotrkiem.

Cały wyścig jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącą etapówką Bike Adventure, w którym zamierzam walczyć o podium.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0