Zawodnicy CST 7R MTB Team na HERO Südtirol Dolomites 2019

Zawodnicy CST 7R MTB Team na HERO Südtirol Dolomites 2019

CST 7R MTB Team po Mistrzostwach Polski w Maratonie MTB
Gustaw Dądela 11 na Misrzostwach Świata 4X
Dobry start CST 7R MTB Team w Przemyślu
Karol Rożek w ekipie CST 7R
CST 7R MTB Team – sportowy weekend na wielu frontach

We włoskich Dolomitach odbył się jeden z najtrudniejszych i najbardziej fascynujących wyścigów MTB na świecie: HERO Südtirol Dolomites 2019 Selva Val Gardena.

W takich zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji CST 7R MTB Teamu. Wystartowała trójka: Michalina Ziółkowska, Karol Rożek oraz Michał Neumann i wszyscy wywalczyli najlepsze wyniki w kategorii Elita spośród wszystkich startujących Polaków! Michalina przekroczyła linię mety z 9 lokatą w klasyfikacji generalnej, Karol jako 33, a Michał 55 zawodnik spośród silnej światowej stawki kolarzy górskich.

Drużyna miała silne wparcie ze strony sponsora tytularnego Teamu – z włoskim wyzwaniem zmierzył się także założyciel i Prezes Zarządu 7R SA, Tomasz Lubowiecki. Tutaj również należą się brawa – Pan Tomasz zajął 36 miejsce w swojej kategorii.

Maraton HERO Dolomites to prestiżowy wyścig, w którym na linii startu staje ponad 4000 zawodników spośród 45 krajów, a miano finishera zawodów daje nie lada estymę. To wyjątkowa trudność trasy, duże przewyższenia i techniczne ścieżki czynią ten wyścig wyjątkowym. W tegorocznej edycji HERO Südtirol Dolomites 2019, wśród Pań triumfowała Włoszka Mara Fumagalli z A.S.D. Evolution Team, a wśród Panów Kolumbijczyk Paez Leon Hector Leonardo z Mabe ASD.

Tymczasem na naszych polskich ścieżkach, również w sobotę odbył się kolejny wyścig z cyklu Bike Maraton. Tym razem maratończycy z kraju i zagranicy ugościło miasto Wisła. Zawodników CST 7R tam również nie zabrakło i tu także możemy pochwalić się dobrymi wynikami drużyny. Michał Kwiatek i Paweł Garczyk uplasowali się w swoich kategoriach na odpowiednio 3 i 6 miejscu.

To kolejny udany sportowy weekend dla Teamu. Widać, że noga rozkręca się zawodnikom i z pewnością możemy spodziewać się kolejnych sukcesów!

COMMENTS

DISQUS: 0