Zawodnicy CST 7R MTB Team na HERO Südtirol Dolomites 2019

Zawodnicy CST 7R MTB Team na HERO Südtirol Dolomites 2019

REKLAMA
Półmetek sezonu CST 7R MTB Team
Dominacja drużyny CST 7R w Krakowie
Program Cykliczny S02E05 – Warszawa jedzie do Wrocławia szukać talentów
Świetny debiut teamu CST 7R w Maratonach Kresowych
Michalina Ziółkowska na piątym miejscu w wyścigu VolCAT (UCI, kat. S2)

We włoskich Dolomitach odbył się jeden z najtrudniejszych i najbardziej fascynujących wyścigów MTB na świecie: HERO Südtirol Dolomites 2019 Selva Val Gardena.

W takich zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji CST 7R MTB Teamu. Wystartowała trójka: Michalina Ziółkowska, Karol Rożek oraz Michał Neumann i wszyscy wywalczyli najlepsze wyniki w kategorii Elita spośród wszystkich startujących Polaków! Michalina przekroczyła linię mety z 9 lokatą w klasyfikacji generalnej, Karol jako 33, a Michał 55 zawodnik spośród silnej światowej stawki kolarzy górskich.

Drużyna miała silne wparcie ze strony sponsora tytularnego Teamu – z włoskim wyzwaniem zmierzył się także założyciel i Prezes Zarządu 7R SA, Tomasz Lubowiecki. Tutaj również należą się brawa – Pan Tomasz zajął 36 miejsce w swojej kategorii.

Maraton HERO Dolomites to prestiżowy wyścig, w którym na linii startu staje ponad 4000 zawodników spośród 45 krajów, a miano finishera zawodów daje nie lada estymę. To wyjątkowa trudność trasy, duże przewyższenia i techniczne ścieżki czynią ten wyścig wyjątkowym. W tegorocznej edycji HERO Südtirol Dolomites 2019, wśród Pań triumfowała Włoszka Mara Fumagalli z A.S.D. Evolution Team, a wśród Panów Kolumbijczyk Paez Leon Hector Leonardo z Mabe ASD.

Tymczasem na naszych polskich ścieżkach, również w sobotę odbył się kolejny wyścig z cyklu Bike Maraton. Tym razem maratończycy z kraju i zagranicy ugościło miasto Wisła. Zawodników CST 7R tam również nie zabrakło i tu także możemy pochwalić się dobrymi wynikami drużyny. Michał Kwiatek i Paweł Garczyk uplasowali się w swoich kategoriach na odpowiednio 3 i 6 miejscu.

To kolejny udany sportowy weekend dla Teamu. Widać, że noga rozkręca się zawodnikom i z pewnością możemy spodziewać się kolejnych sukcesów!

COMMENTS

DISQUS: 0