Siódma wygrana Cinka. Zawodnik Kross Racing Team najlepszy w Pucharze Czech

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Siódma wygrana Cinka. Zawodnik Kross Racing Team najlepszy w Pucharze Czech

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kross Racing Team podczas minionego weekendu zaliczył kolejne już w tym sezonie zwycięstwo. Najlepszy w wyścigu Pucharu Czech w Bedrichov okazał się Ondrej Cink, dla którego była to już siódma w tym roku wygrana.

Występ Cinka – który podczas niedawnego Pucharu Świata w Novym Mescie na Morave zajął piąte miejsce, stając się pierwszym w historii zawodnikiem Kross Racing Team na rozszerzonym podium zawodów tej rangi – pokazuje, że przygotowania do kolejnych odsłon cyklu – w Vallnord (Andora) i Les Gets (Francja) przebiegają zgodnie z planem.

W Bedrichov Czech nie pozostawił rywalom najmniejszych złudzeń. Na linii mety zameldował się jako pierwszy z przewagą 15 sekund nad Bartłomiejem Wawakiem i niemal dwóch minut nad trzecim Jaroslavem Kulhavym.

Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa, tym bardziej że do rywalizacji przystąpiłem po dobrym, choć ciężkim obozie wysokościowym w Livigno. Nie mogę się już doczekać wyjazdu do Andory i przygotowań do tamtejszej odsłony Pucharu Świata. To mój ulubiony wyścig w całym sezonie i nie ukrywam, że stawiam przed sobą ambitne cele – mówił Ondrej Cink po niedzielnym zwycięstwie.

Puchar Świata w Andorze odbędzie się w dniach 5-7 lipca.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0