Festiwal wygranych CST 7R MTB Team

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Festiwal wygranych CST 7R MTB Team

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Nasi zawodnicy stanęli do walki w aż czterech różnych dyscyplinach rowerowych: wyścigu szosowym, maratonie MTB, w pumptrack-u, a nawet w tak spektakularnej dyscyplinie jak downmall.

Tak szeroki wachlarz odmian kolarstwa może stanowić wyzwanie… ale nie dla CST 7R MTB Teamu, bo z każdego z tych frontów wróciliśmy z sukcesami!

Dobrą passę dla naszego Teamu rozpoczął Karol Rożek w MTB Marathon Malevil CUP UCI Mountain Bike Marathon w Czechach. W silnie obstawianej imprezie, na którą zjechali się maratończycy górscy z całego świata, wywalczył 7 miejsce na królewskim dystansie. To duży sukces Karola oraz najlepszy wynik wśród polskich zawodników!

Gustaw Dądela, nasz człowiek od antygrawitacji, dopisał do listy wygranych w ten weekend zawodów: II miejsce imprezie pumptrack-owej „Nie pompujesz – nie jedziesz” w nowej Soli oraz I miejsce w Doka Downhill City Tour Mall Edition w Warszawie. To robi wrażenie!

Kropkę nad „i” na zakończenie jakże owocnego weekendu postawił Karol Kucięba stając na podium 3 etapowego wyścigu szosowego Nowy Targ Road Challenge. Po trudach trzydniowych zmagań na małopolskich drogach wywalczył 3 miejsce w kategori M2.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0