Rowerowy zawrót głowy w galerii Młociny

Rowerowy zawrót głowy w galerii Młociny

Wyniki – 13-14 czerwca 2015
Wyniki – 27-28 sierpnia 2016
Definicja MTB czyli 4X, AM, DH, FR, XC i wiele więcej…
Transfer i Traverse – luźna odzież od Giant
Wyniki ankiety 2016 [sport]

W najbliższą niedzielę 9 czerwca w Galerii Młociny na głodnych mocnych wrażeń czeka prawdziwa uczta. Na Bielanach odbędzie się pierwszy ekstremalny wyścig rowerowy typu Downmall.

Amatorów mocnych wrażeń nie trzeba przekonywać do tego rodzaju widowiska. W najbliższą niedzielę na kilku poziomach Galerii Młociny odbędzie się pierwszy na Bielanach wyścig rowerowy w dyscyplinie downhill. Obiekt zostanie przejęty w tym dniu przez ekstremalnie uzdolnionych rowerzystów w celu zaserwowania prawdziwych i niezapomnianych emocji.

Kolarstwo zjazdowe ma swoje źródło w górach. To właśnie takie tereny stały się idealnym miejscem dla rowerowych wyczynów. W ostatnich latach downhill przeniósł się do miast, dzięki czemu miejska infrastruktura postawiła nowe wyzwania przed mistrzami niezwykłych wrażeń. Skoro kolarstwo zjazdowe dotarło do miast, nie mogło ominąć galerii handlowych. I właśnie tak powstała odmiana miejskich zmagań – downmall. Wiele poziomów, schody i inne elementy wnętrza galerii stały się fantastycznym polem do popisów, w których nie tylko spektakularność trików, ale i – przede wszystkim – czas zjazdu odgrywają główną rolę. Dzięki współpracy z Fitness Klub ZDROFIT Młociny do zaprezentowania rowerowego show zostaną wykorzystane aż 3 poziomy.

Oprócz wyjątkowego rowerowego szaleństwa w tym dniu przygotowana zostanie również strefa zewnętrzna, gdzie znajdzie się jeszcze więcej atrakcji dla gości. Przed budynkiem czekać będzie nieco bardziej klasyczny tor – Pumptrack, na  którym miłośnicy jednośladów będą mogli spróbować swoich sił pod okiem instruktorów.

Galeria dba nie tylko o dobry nastrój rowerzystów, ale też o dobrą formę ich maszyn. Dlatego wszystkich chętnych zaprasza tego dnia do serwisu rowerowego GO Sport Polska. Na chwilę wytchnienia będzie można skorzystać z piętra +1, na którym czekać będzie strefa z grami retro.

Harmonogram wydarzenia:
10:00 – 12:45 – sesje treningowe zawodników, testowe przejazdy, zapoznanie się z trasą i jej elementami.
13:00 – 14:00 – przejazdy eliminacyjne, na podstawie których określana jest kolejność przejazdów w serii finałowej.
14:30 – publikacja listy startowej zawodników.
15:00 – 15:40 – pierwsza seria finałowa.
16:00 – 16:40 – druga seria finałowa.
17:00 – 17:30 – dekoracja zwycięzców.

Cały program dostępny jest na stronie www.galeriamlociny.pl

COMMENTS

DISQUS: 0