Wyniki – 1-2 czerwca 2019

Wyniki – 1-2 czerwca 2019

REKLAMA
Nie tylko Puchar Świata – Val di Sole, Włochy
Wyniki – 29-30 września 2018
Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim 2017 – Warszawa [stream]
Karol Rożek w ekipie CST 7R
Mała Liga XC na Górze Meran

Abstrahując od Maja Race w Jeleniej Górze które padło łupem Ondreja Cinka i Yany Belomoinej, skąd też spodziewajcie się osobnej relacji, to na międzynarodowej arenie odbyło się kilka istotnych wyścigów. W Szwajcarii rozegrane zostały mistrzostwa tego kraju, a tytuły trafiły – niespodzianka – do Nino Schurtera i Jolandy Neff. Dzień po wyścigu w Jeleniej Górze odbył się Strabag MTB Cup w czeskim Zadov – Polacy nie startowali, a na najwyższym stopniu podium stanęli Keegan Swenson i Daniela Campuzano. W hiszpańskiej Gironie odbyła się europejska odsłona Sea Otter z wyścigiem cross country, gdzie triumfowali Samuel Gaze oraz Laura Stigger oraz UCI Marathon Series, gdzie z kolei najszybsi byli Hans Becking i Bettina Janas.

W ekstremalnie ciężkich warunkach pogodowych rozegrany w Fort William został Puchar Świata w zjeździe, który padł łupem zawodników – Amaury Pierron i Rachel Atherton. Powtórki do obejrzenia na Red Bull TV.

W Weronie jazdą indywidualną na czas zakończyło się tegoroczne Giro – wygrał Richard Carapaz, a Rafał Majka zajął 6. miejsce.

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race UCI HC

  1. Ondrej Cink – Kross Racing Team
  2. Karla Markt – Moebel Marki MTB Pro Team
  3. Bartłomiej Wawak – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  1. Yana Belomoina – CST Sandd Bafang MTB Racing Team
  2. Lea Davison – Team Sho-air Twenty20
  3. Anne Tauber – CST Sandd Bafang MTB Racing Team

Pełne wyniki – link

Bike Maraton (UCI Marathon Series) – Jelenia Góra

Giga:

  • Soren Nissen – Team Stevens – Adventure Freak
  • Ariane Luthi – Kross Racing Team

Mega:

  • Marcin Kawalec – IM Motion Specialized Skoda Gall ICM Team
  • Marta Garnek – Dream Bike Bielawa

Classic:

  • Adrian Boruta – CryoSpace
  • Magdalena Zawierta – WKK Pfleiderer Wieruszów

Fut:

  • Jakub Krupa – KS Arkadia Bike Academy
  • Oliwia Kulesza – MKS Polkowice

Pełne wyniki – link

Bike Atelier MTB Maraton – Olkusz

Pro:

  • Piotr Krawczyk – Real 64sto
  • Anna Sadowska – Bike Atelier Team

Hobby:

  • Szymon Stawowy – Brzeszcze
  • Aleksandra Andrzejewska – Bike.store Bielsko

Pełne wyniki – link

Cisowianka Mazovia MTB Marathon – Andrespol

Pro:

  • Andrzej Poczopki – CryoSpace Olsztyn
  • Urszula Luboińska – Trezado Wolfpack

1/2 Pro:

  • Marcin Górnicki – Kross Staff Team
  • Anna Kołatka – CryoSpace Olsztyn

Fit:

  • Michał Lech – AM Cycling Team
  • Natalia Wielgo – RKS Family Active Tłuszcz

Pełne wyniki – link

Cyklokarpaty – Pruchnik

Giga:

  • Marcin Rydel – Synergy Racing Team
  • Dagmara Ochot

Mega:

  • Sławomir Dziwisz – SST Lubcza
  • Katarzyna Galewicz – Twomark Specialized

Hobby:

  • Krzysztof Gierczak – Zryw Buszkowiczki
  • Dominika Żurek – KK Jeżowe MTB

Pełne wyniki – link

Legia MTB Maraton – Leszno k. Błonia

Giga:

  • Paweł Pięta – Rafako Orbea MTB Team

Mega:

  • Paweł Kościelny – Legia Sunrace Team
  • Marta Sarbińska-Kos – Rozpędzeni

Mini:

  • Damian Kawecki – Dystans Leszno
  • Julia Gajewska – AMP UKS Victoria Radzymin

Pełne wyniki – link

Lipa MTB Maraton – Lipno

Mega:

  • Jarosław Wołosiuk – CryoSpace Olsztyn
  • Anna Ostroska – T4B Team

Mini:

  • Marcin Marchlewski – Komobike Scott
  • Edyta Jakubowska-Olech – MTB Eldar Świecie

Pełne wyniki – link

LOTTO Poland Bike Marathon – Wąchock

MAX:

  • Arkadiusz Jusiński – Świat Rowerów Team
  • Barbara Kleczaj – Bike Salon Team

MINI:

  • Rafał Cichocki – CRMS Auto Części
  • Justyna Tarnowska – Bike Salon Team

Pełne wyniki – link

Milko Mazury MTB – Szczytno

Pro:

  • Arkadiusz Petka – KK Lew Lębork

Expert:

  • Krzysztof Kindrasz – Szprycha Giżycko
  • Kornelija Kertenite – Sprint-rowery.pl

Hobby:

  • Michał Bojarczyk – AGR Podlasie
  • Katarzyna Pawłów – Akademia Kolarstwa Olsztyn

Pełne wyniki – link

MTB Cross Maraton – Piekoszów

Master:

  • Paweł Chrząszcz – KSPO Dentinea 1A
  • Monika Wrona

Fan:

  • Patryk Kowalski – Sport Serwis Sandomierz
  • Izabela Kamińska – Trenujemy z sercem dla Kuby

Family:

  • Krystian Rynkar – MTB MOSiR Dukla
  • Ewa Maciejewska – Rower-sport Kielce

Pełne wyniki – link

Podkarpacka Liga Rowerowa / Puchar Smoka – Łysa Góra

Senior:

  • Piotr Gryzło – Użaby

Masters:

  • I – Adrian Rzeszutko
  • II – Robert Albrycht – MTB MOSiR Dukla
  • III – Marek Kulas

Pełne wyniki – link

Solid MTB Maraton – Wilkowice

Giga:

  • Hubert Semczuk – Rybczyński Bikes Remmers Team

Mega:

  • Krzysztof Borkowski – Szookrower
  • Sylwia Szpulewska-Larek – SKS Oborniki

Mini:

  • Jakub Mądry – Real 64sto
  • Julia Borkowska – Eurorower.pl

Pełne wyniki – link

Zachodnia Liga MTB – Rzepin

Mega:

  • Paweł Piotrowicz – PPbike Sklep Rowerowy
  • Marta Balcerzak – JF Duet Goleniów

Mini:

  • Dariusz Kos
  • Yana Kulikova – Zahnklinik Słubice Cycling Team

Pełne wyniki – link

COMMENTS

DISQUS: 0