Wyniki – 25-26 maja 2019

Wyniki – 25-26 maja 2019

REKLAMA
XCO, XCM, 4X – różnobarwny weekend startów CST 7R MTB Team
Najważniejsze wyścigi Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim 2018
Wyniki – 9-10 czerwca 2018
Wyniki – 21-22 lipca 2018
Wszyscy Mistrzowie Polski w kolarstwie [2017]

Oczy kibiców kolarstwa górskiego były przez cały weekend skupione na Pucharze Świata w NMNM, ale wiadomo, że nie samym kibicowaniem człowiek żyje. W kraju zarówno przez cały weekend było sporo ścigania – zarówno w formule cross country, jak i maratonie na rowerach górskich.

Jeśli nie chcesz klikać wpisów odnoszących się do Pucharu Świata, to zapamiętaj tylko, że ten weekend należał do Kate Courtney oraz Mathieu van der Poel’a, którzy oboje wygrali zarówno piątkowe XCC, jak i niedzielne XCO. Jeśli chodzi o biało czerwoną reprezentację, to lokaty odległe, straty liczone w minutach, a zdecydowanie najlepiej pojechali Jakub Zamroźniak i Paula Gorycka w elicie, Filip Helta w orlikach oraz Matylda Szczecińska w juniorkach. Więcej o PŚ w NMNM w linku.

Puchar Szlaku Solnego – Chochołów

Elita:

  • Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała (U23)
  • Julita Fira – KS Luboń Skomielna Biała (U23)

Junior:

  • Maciej Dąbrowski – UKS Sokół Superior Zator
  • Maja Latawiec – KS Luboń Skomielna Biała

Masters:

  • I – Albert Głowa – KS Gorce Thule JMP
  • II – Remigiusz Ciok – Remik Bike
  • III – Jacek Syska – Niestowarzyszony
  • IV – Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała

Pełne wyniki – link

Mała Liga XC – Mińsk Mazowiecki

Elita:

  • Arkadiusz Jusiński – Świat Rowerów Team
  • Klaudia Cichacka – metrobikes.pl

Junior:

  • Michał Guzenda – IM Logistics RafBike Cycling Team

Masters:

  • K – Justyna Tarnowska – Bike Salon Team
  • I – Marcin Chruślak – Geodetic Dobry Kurs Team
  • II – Piotr Małek – iBox Mała Liga Cycling Team
  • III – Krzysztof Łabanowski – Bike Salon Team
  • IV – Sławomir Kąkol – Timbud Team

Pełne wyniki – link

Puchar Mazowsza MTB XC – Warszawa (WAT)

Elita:

  • Karol Ostaszewski – Warszawski Klub Kolarski
  • Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski

Junior:

  • Michał Lachowicz – Warszawski Klub Kolarski

Masters:

  • K – Izabela Żeszczyńska – Dirty40
  • I – Łukasz Giziński – Progresstraining.pl
  • II – Daniel Pepla – Trezado Wolfpack

Pełne wyniki – link

Kaczmarek Electric MTB – Krosno Odrzańskie

Giga:

  • Adam Adamkiewicz – Strefasportu.pl MW Invest
  • Marlena Droździok – KM Sport Pro Team

Mega:

  • Rafał Chmiel – FSD Sport
  • Małgorzata Gumiennik – Gomola Trans Airco

Mini:

  • Thomas Herestreit
  • Kinga Styczyńska

Pełne wyniki – link

Zachodnia Liga MTB – Koszalin

Mega:

  • Artur Małkowski – Roweromania Białogard
  • Iwona Rychlewska

Mini:

  • Hubert Labuda – KK Lew Lębork
  • Agnieszka Piper – KK Lew Lębork

Pełne wyniki – link

Bike Cross Maraton – Wyrzysk

Mega:

  • Miłosz Wojciechowski – Cellfast MTB Team / Rowerplus.pl
  • Karolina Kornacka Cyranik – Cinsdata Supersportowy Team

Mini:

  • Radosław Kozal – FTI Racing Team
  • Sylwia Szpulewska-Larek – SKS Oborniki

Pełne wyniki – link

LOTTO Poland Bike Marathon – Góra Kalwaria

Max:

  • Kamil Kuszmider – KK Catena Wyszków
  • Justyna Zawistowska – Świat Rowerów Team

Mini:

  • Rafał Cichocki – CRMS Auto Części
  • Katarzyna Praszczatek – UKK Huragan Wołomin

Pełne wyniki – link

Maratony Kresowe – Gródek

Maraton:

  • Yauheni Navasad – CST 7R MTB Team
  • Silvija Paceviciene – Sprint-rowery.pl

Półmaraton:

  • Kotas Kardelis – Sprint-rowery.pl
  • Jolanta Myć – MTB Huragan Międzyrzec Podlaski

Fit:

  • Aliaksandr Lepesha – Velogrodno
  • Aiste Butautaite – Sprint-rowery.pl

Pełne wyniki – link

II Maraton Weltrack MTB – Lidzbark Welski

48 km:

  • Jarosław Wołosiuk – CryoSpace Olsztyn
  • Anna Ostrowska – T4B Team

32 km:

  • Marcin Marchlewski – Komobike Scott
  • Ania Kołatka – CryoSpace Olsztyn

Pełne wyniki – link

COMMENTS

DISQUS: 0