Mała Liga w Mińsku Mazowieckim #mlwmm

HomeZapowiedzi

Mała Liga w Mińsku Mazowieckim #mlwmm

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Najbliższy weekend dla kolarzy górskich na Mazowszu zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotę (25.05) dwa dni ścigania w Warszawie i okolicach możecie rozpocząć od kolejnego etapu Małej Ligi XC w Mińsku Mazowieckim. Trasa przygotowana przez ekipę Małej Ligi wraz z Robertem Rosochackim i Mińską Grupą Rowerową bardzo przypadła do gustu zawodnikom w zeszłym roku.

Jest to najdłuższa (ok. 4,5 km z sumą przewyższeń ok 50 m) i zarazem najszybsza runda w całym cyklu. Na trasie jest dużo prostych, szerokich duktów i leśnych dróg, ale nie zabraknie też typowych dla XC sekcji singli, sztywnych krótkich podjazdów i dynamicznych zjazdów. Dodatkowo, tak jak to było w zeszłym roku na trasie znajdziecie również przeszkody w postaci niewielkiego rockgardenu, dwóch hop, czy tarki z bali.

Dwie hopy będzie można objechać chicken-line’em. W ocenie organizatorów jest to jedna z łatwiejszych tras w cyklu, dlatego zachęcamy tych jeszcze niezdecydowanych kolarzy górskich do spróbowania swoich sił w XC właśnie w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie http://malaligaxc.pl/event/2019-05-25-minsk-mazowiecki-xc/ oraz na profilu FB Małej Ligi XC.

To jednak nie jedyna impreza organizowana przez Małą Ligę w Mińsku, bo już 8 czerwca odbędzie się tam Mała Liga MTB Maraton. W zeszłym roku Mała Liga debiutowała na tej trasie z taką formą ścigania, a zawodnicy bardzo chwalili trasę głównie ze względu na jej zróżnicowanie oraz wplecione w nią łatwiejsze elementy XC.

Dwie imprezy zostały ujęte hasłem „Mała Liga w Mińsku Mazowieckim”, a wszelkie informacje w mediach społecznościowych dotyczące tych imprez są opatrzone hasztagiem #mlwmm.

W imieniu organizatorów zapraszamy.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0