Dominacja drużyny CST 7R w Krakowie

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Dominacja drużyny CST 7R w Krakowie

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Krakowska inauguracja tegorocznej edycji Maratonów Rowerowych Lang Teamu okazała się bardzo udana dla ekipy CST 7R MTB Team.

Piękna, słoneczna pogoda witała pod Wawelem wszystkich uczestników imprezy, a warunki do ścigania były w sobotę znakomite. Trójka kolarzy CST 7R zaatakowała tuż po starcie wyścigu i z czasem wypracowała sobie sporą przewagę nad resztą stawki. Dariusz Batek, Karol Rożek i Michał Kucewicz dotarli razem do mety zyskując prawie 8 minut nad kolejnym zawodnikiem.

– Odjechaliśmy właściwie na początku wyścigu i staraliśmy się kontrolować sytuację bez specjalnych przygód. Po deszczach trasa była dość śliska. Nie było dużego błota, ale sporo odcinków było wymagających. Warunki były jednak dla wszystkich takie same – mówi zwycięzca Dariusz Batek.

– Moja forma nie jest jeszcze optymalna, ale wygląda na to, że jest coraz lepiej, więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że już niebawem będę w takiej dyspozycji, w jakiej chcę być – dodaje lider CST 7R.

Fantastycznie pojechała również Michalina Ziółkowska, która bezapelacyjnie wygrała rywalizację kobiet. Cała drużyna CST 7R zasłużyła na uznanie, a wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli rywalizację w Krakowie, stanęli na podium!

Wyniki CST 7R MTB Team:

Lang Team Maratony Rowerowe – Kraków

dystans GRAND FONDO

Michalina Ziółkowska – 1 open / 1 elita,
Dariusz Batek – 1 open / 1 elita,
Karol Rożek – 2 open / 2 elita,
Michał Kucewicz – 3 open / 1 M3,
Karol Kucięba – 7 open / 2 M2,
Michał Neumann – DNF.

dystans MEDIO

Maciek Pitach – 2 open / 2 M3,
Michał Kwiatek – 22 open / 3 M3.

Puchar Polski MTB – Wałbrzych

Paweł Garczyk – 20 open / 11 U23.

Red Bull Pump Track World Championship – Mittersill (Austria)

Gustaw Dądela – 10 miejsce.

fot. Michał Kapusta / langteammaratony.pl


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0