Beskidy MTB Trophy – odczarować „pechową” 13-tkę

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Beskidy MTB Trophy – odczarować „pechową” 13-tkę

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Już po raz 13. w historii w weekend Bożego Ciała (20-23 czerwca 2019) organizatorzy wyścigu etapowego MTB Trophy zapraszają w Beskidy, by przez kolejne 4 dni ścigać się i eksplorować jedne z lepszych tras MTB w tej części Europy.

Jak zwykle bazą wypadową do tych eskapad będzie Istebna, a wspomniana 13-tka przyniesie wszystkim dużo szczęścia i frajdy!

Tegoroczne trasy zostały odświeżone oraz zmodyfikowane. Będzie trochę powrotu do przeszłości – etapy w kierunku Javorovego oraz Skrzycznego, na których pojawią się najlepsze odcinki edycji 2007, 2009 oraz nowe, dotychczas nieeksplorowane segmenty. Na pewno zaskoczą niejednego z beskidzkich wyjadaczy!

Jak co roku przygotowane są dwa warianty przejazdu – „CLASSIC” (etap trwający przeciętnie ok. 4 godzin dziennie) oraz wersja skrócona – „MEGA” stanowiąca ok. 65-70% długości i czasu opcji podstawowej. Odpowiednio zaplanowane przejazdy, godziny startu, rozmieszczenie bufetów i punktów medycznych umożliwiają komfortową jazdę na każdym poziomie sportowym.

Etap I – 20.06.2019 – Skrzyczne

Etap II – 21.06.2019 – Javorovy

Etap III – 22.06.2019 – Rysianka

Etap IV – 23.06.2019 – Czantoria

Więcej bieżących informacji na stronie internetowej wyścigu Beskidy MTB Tropy oraz na profilu na FB.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0